Bądź SMART – Oszczędzaj z aplikacją mobilną Ceneo

mobilne ceneo

Oszczędzaj ze swoim SMARTfonem!

Chcemy zaproponować wam nowy cykl naszych wpisów dotyczący aplikacjom na smarfony, dzięki którym zoszczędzisz a nawet zarobisz pieniądze.

Mądre zakupy w internecie

Zawsze kiedy robię zakupy w internecie swoje pierwsze kroki kieruje do serwisu ceneo.pl.  Czy wy robicie tak samo? Pewnie większość z was tak. Zastawialiście się kiedyś czym tak naprawdę jest Ceneo.pl?

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Kupującym w sieci mają możliwość szybkiego znalezienia atrakcyjnej oferty oraz wiarygodnego sklepu. Dodatkowo dzieki możliwości oceny zakupionego za pośrednictwem produktu przyszli nabywcy mogą sprawdzić przed zakupem opinie i recenzje produktów i wybrać ten najlepszy na rynku.

Nie można zapomnieć też o programie ochrony kupujących. Dzięki niemu możesz robić zakupy w wybranych sklepach w 100% bezpiecznie ponieważ gdy zostaniesz oszukany Ceneo odda Ci Twoje pieniądze. Więcej o programie tutaj.

Chcąc niechcąc to szukając konkretnego produktu w wyszukiwarce internetowej wynik z porównywarki cen Ceneo jest wyświetlany jako jeden z pierwszych. Trudno więc chociaż przypadkiem w niego nie kliknąć i nie zobaczyć jak ceny szukanego porduktu kreują się w szeregu współpracujących z ceneo sklepów.

Mobilne Ceneo

No dobrze ale po co nam mobilna aplikacja Ceneo na smartfonie? Już wyjaśnieniam. Ile razy kupując coś w sklepie stacjonarnym zastanawialiście się czy w internecie nie kupilibyście tego taniej? Ha i właśnie teraz powinniście wyjąć swojego smartfona z kieszeni/torebki i korzystając z wbudwanego skaneru kodów kreskowych sprawdzić czy warto jest mieć coś „już” czy może warto pójść spokojnie od domu i dokonać zakupu przed komputerem.

mobilne ceneo

Mobilne Ceneo jest aplikacją intuicyjną. Już na głównym ekranie mamy skaner kodów kreskowych i pasek wyszukiwania. W zasadzie w zaraz po uruchomieniu aplikacja jest gotowa do porównywania cen.

Po wyszukaniu przedmiotu mamy dostęp do listy ofert, inforamcji o produkcie oraz opinii użytkowników produktu.

Ceneo-sklepyCeneo-opinie

Programiści do dyspozycji dali nam dodatkowo możliwość logowania do serwisu Ceneo z poziomu aplikacji, opcję schowka, listę najlepiej sprzedających się produktów/bestsellerów oraz przedwodnik po aplikacji.

Pobierz mobilne Ceneo na swój smartfon

Ja osoboście dzięki mobilnemu ceneo zaoszczędziłem już sporo pieniędzy. Chociażby kupując świąteczne prezenty (zabawki potrafią być dużo tańsze w sieci). Polecam!