Citi Handlowy – 200 zł premii na start za kartę kredytową.

Karta kredytowa Citi z premiądo 200 zł

Zawsze zastanawiałem się po co ludziom potrzebne są karty kredytowe. Przecież pożyczone pieniądze i tak trzeba w końcu oddać, a jak ktoś potrzebuje gotówki to albo ustala debet na swoim koncie ROR albo bierze kredyt gotówkowy.

Przyglądając się bliżej ofercie kart kredytowych okazało się, że korzystanie z nich ma sporo zalet.

Przede wszystkim jeżeli co miesiąc spłacasz całość zadłużenia wskazanego na ostatnim wyciągu – korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 54 dni. Po drugie płacąc kartą możesz czuć się bezpiecznie bo jesteś objęty zakresem ochrony, wymaganym przez ustawę o elektronicznych instrumentach płatniczych. Dodatkowo w przypadku braku gotówki możesz w ramach swojego limitu przelewać pieniądze z karty na konto bankowe a przy większych przelewach rozłożyć kwotę pożyczki na raty.

Powiem szczerze, że ja to kupuję! :)

Nie muszę  już więcej zastanawiać się czy na karcie debetowej do ROR mam wystarczającą ilość gotówki. Czy korzystać z tej karty do konta czy z tej drugiej? Zapłacę kartą kredytową i na koniec miesiąca wyrównam saldo.

O ile bezpieczniej będę czuł się płacąc za swoje wakacje kartą kredytową wiedząc, że np. w przypadku upadku biura podroży pieniądze odzyskam od operatora karty. Albo kupując bilet na koncert, gdy w przypadku jego odwołania pieniądze zwróci mi Bank w którym mam kartę.

O ile szybciej skorzystam z przelewu gotówki z limitu karty na konto bankowe niż dostanę kredyt gotówkowy lub raty w sklepie gdy chcę zrobić jakiś kosztowniejszy zakup (sprzęt RTV, elektronikę, meble).

Sami widzicie, że posiadanie karty kredytowej niesie za sobą ogrome możliwości i daje poczucie bezpieczeństwa oraz niesamowitego komfortu w codziennym życiu.

Szukając oferty dla siebie natrafiłem na bardzo fajną ofertę kart kredytowych w Citi Handlowym. Jest to chyba najlepsza oferta kart kredytowych na rynku!

Sprawdźcie dlaczego:

 

citi handlowy 200 zl premii za karta kredytowa cicibank,

Do 200 zł premii za Kartę Kredytową Citibank w Internecie

Każda osoba, której zostanie przyznana Karta po wypełnieniu wniosku internetowego lub formularza kontaktowego otrzyma Premię.

Jedynym warunkiem otrzymania premi jest wykonanie co najmniej 3 bezgotówkowych transakcji na łączną kwotę min. 300 zł nowo wydaną Kartą nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę. Transakcje nie mogą być przelewem na konto oraz nie mogą być transakcjami zwróconymi.

Wysokość premii zależy od rodzaju wydanej karty:

 • 200 zł jeśli zostanie mu przyznana przez Bank główna Karta Kredytowa: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum 

lub

 • 100 zł zostanie mu przyznana przez Bank główna Karta Kredytowa: Citibank World MasterCard,

Dodatkowo Karta Kredytowa Citibanku pozwala uzyskać rabat nawet do 50% w ponad 5000 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce. Więcej informacji znajdziesz na: www.citirabaty.pl

To jeszcze nie wszystko. Karta Kredytowa Citibank daje dodatkowo:

 • Rozszerzony zakres ochrony karty
 • Wypłaty z bankomatów
 • Korzystanie z karty za granicą
 • CitiPhone – telefoniczny dostęp do informacji o karcie
 • Phone Home – bezpłatne połączenie z CitiPhone z zagranicy
 • www.online.citibank.pl – obsługa karty przez Internet
 • Płacenie rachunków kartą kredytową
 • Przelewy gotówki z karty
 • Czasowe zwiększenie limitu kredytu
 • Karty dodatkowe dla Twoich bliskich

Także dużo dobrego. Ale co najważniejsze wypełniając w internecie wniosek o wydanie karty korzystasz jeszcze z promocji:

Roczne zwolnienie z opłaty za Kartę Kredytową Citibank

Bank do premii 200 zł dorzuca jeszcze promocję „Roczne zwolnienie z opłaty za Kartę Kredytową Citibank”. Jej regulamin znajduje się tutaj.

W sumie więc dostajemy: darmową (przez pierwszy rok) kartę kredytową, premię do 200 zł w gotówce oraz pakiet wszystkich korzyści jakie niesie za sobą posiadanie karty w  banku Citi Handlowym (rabaty, rozszerzone ubezpieczenie, przelewy, czasowe zwiększanie limitów, obsługę karty za granicą i wiele, wiele więcej)!

Oferta wydaje się świetna, jeśli potrzebna nam jest karta „do wszystkiego”!

Złóż wniosek o kartę kredytową Citibank i zgarnij do 200 zł premii!

lub

Wypełnij formularz kontatowy aby złożyć wniosek telefonicznie po kontakcie konsultanta Banku.

Podstawowe wymagania które należy spełnić aby otrzymać kartę:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,

dla osób prowadzących działalność gospodarczą

 • – wiek min. 25 lat,
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Na koniec dodam jeszcze, że bank Citi Handlowy gwarantuje nam możliwośc wypowiedzienia umowy o kartę kredytową założoną w opisywanej powyżej promocji w dowolnym momencie z 30-sto dniowym okresem wypowiedzenia.

Biorąc udział w promocji warto przeczytać TOiPRegulamin oferty  Roczne zwolnienie z opłaty za Kartę Kredytową Citibank oraz Regulamin oferty „Premia do 200 zł z kartą na start”.

 

 • Radek

  Jedna z lepszych kart na rynku. Żadna nie ma tylu zniżek w sklepach…

 • anonim

  Można po 4 miesiącach zrezygnować z karty?

  • admin

   Można zrezygnować z karty w każdym momencie.