Karnawałowe szaleństwo z Citi Handlowy – Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz tablet Samsung!

Karnawałowe szaleństwo z Citi Handlowy

Citibank rozdaje tablety na karnawał!

Od 7 stycznia do 31 marca 2015 roku trwa kolejna promocja organizowana przez Citibank pod nazwą Karnawałowe szaleństwo z Citi Handlowy, w której możemy zgarnąć nagrodę jaką jest Tablet Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite.

Dla kogo Karnawałowe szaleństwo z Citi Handlowy i tablet Samsung?

Oferta skierowana jest do nowych klientów oraz dla osób które nie posiadały od dnia 1 stycznia 2012 roku żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Aby zdobyć jedną z 3000 ufundowanych przez bank nagród musimy tylko:

  1. Złożyć wniosek (promocja zakończona),
  2. Podpisać umowę o kartę kredytową,
  3. Wykonać operacje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę 1000 zł
  4. Przynajmniej jeden raz zalogować się  w serwisie transakcyjnym Citibank Online.

Zasady promocji są jak zwykle banalnie proste ale trzeba pamiętać, że liczba tabletów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków regulaminu.

Po wypełnieniu wniosku o kartę pozostaje nam czekać na kontakt ze strony banku. W rozmowie pracownik będzie nas pytał o podstawowe dane osobowe, status materialny (zarobki, wydatki, kredyty itp.) i adres pod który zostanie wysłany kurier z umową. Dodatkowo poprosi o wyrażenie zgody na przekazanie naszych danych Spółce ACTION S.A., która jest odpowiedzialna za dystrybucję nagród (zgoda jest wymagana do otrzymania nagrody).

Wypełnij formularz o kartę kredytową Citibank – zgarnij tablet Samsung Galaxy Tab już teraz! (promocja zakończona)

Za kartę otrzymaną w tej promocji zapłacimy standardowe opłaty zgodne z TOiP ponieważ regulamin nic nie mówi o zniesieniu opłaty w pierwszym roku i wyklucza możliwość połączenia z innymi promocjami. Natomiast po potrzymaniu tabletu warto skontaktować się z bankiem w sprawie obniżenia/zniesienia opłaty za prowadzenie karty.

Zgodnie ze wspomnianą powyżej tabelą opłat kart kredytowych najtaniej wyjdzie nam karta Citibank Silver (Citibank Student nie łapie się do promocji) kosztuje 8 zł miesięcznie.  Opłaty za kartę pobierane są miesięcznie.

Z karty można zrezygnować w dowolnym momencie. Zapewne wiele z was dokona tego zaraz po odbiorze nagrody. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Należna nagroda z promocji Karnawałowe szaleństwo z Citi Handlowy dojedzie do nas w przeciągu 30 dni od powiadomienia nas o wygranej.  Według regulaminu wszyscy uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania nagrody, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w Regulaminie.

Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu.

Wypełnij formularz o kartę kredytową Citibank – zgarnij tablet Samsung Galaxy Tab już teraz! (promocja zakończona)

Ograniczenia:

  • Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące
  • W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
  • Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
  • Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2012 r.

Alternatywna promocja

Przypominamy iż nadal aktualna jest promocja Citibanku dla kart kredytowych gdzie na start możemy otrzymać do 200 zł. Promocja ta łączy się z darmową kartą na pierwszy rok. Być może niektórzy z Was wolą dostać żywą gotówkę bardziej niż Tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite.