Tablet Lenovo Tab 2 lub telefon Samsung Galaxy J1 i 240 zł premii za kartę kredytową Citibank!

karta kredytowa Citi - telefon lub tablet 3 edycja

Citibank wystartował z kolejną świetną promocją  swojej karty kredytowej Citibank World. W „Świątecznej ofercie Citi Handlowy– Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę”, bo o niej mowa, do zdobycia oprócz smartfona lub tabletu jest również aż 240 zł premii.

W ramach opisywanej promocji w zamian za otwarcie karty kredytowej oraz spełnienie warunków promocji otrzymamy telefon Samsung Galaxy J1 lub Lenovo TAB 2 A7-30 o wartości regulaminowej wynoszącej 449 zł. Najważniejsze jest to, że pula nagród w promocji jest nieograniczona, czyli nagrodę otrzyma każda osoba, która spełni warunki promocji. Nie musimy się obwiać, że nie zdążymy na czas wykonać transakcji kartą na określoną kwotę.

Promocja trwa do 31.12.2015 roku i mogą z niej skorzystać nowi klienci banku (osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2013 roku).

Do końca promocji pozostało:

„Świąteczna oferta Citi Handlowy– Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę” – zasady

Zasady promocji są bardzo proste. Aby odebrać telefon lub tablet wystarczy spełnić jeden główny warunek – wydać kartą kwotę min. 4000 zł w ciągu 90 dni od podpisania umowy o kartę przez bank.

Aby dostać dodatkową premię 20 zł miesięcznie (240 zł w ciągu roku) trzeba spełnić dwa dodatkowe warunki:

 • zalogować się min. 1 raz w miesiącu w aplikacji bankowości mobilnej Citi Mobile;
 • wykonać min. 1 transakcję bezgotówkową kartą w miesiącu.

>> Przejdź na stronę promocji już teraz i zostaw dane kontaktowe.

Do wyboru jest jedną z dwóch nagród głównych:

Obie nagrody, według organizatora, warte są 449 zł i podczas składania wniosku musimy określić którą z nich chcemy otrzymać.

Jak otrzymać smartfon Samsung lub tablet Lenovo oraz 240 zł premii?

Aby otrzymać jedną z dwóch nagród głównych oraz 240 zł premii  w „Świątecznej ofercie Citi Handlowy– Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę” należy:

 1. Do 31 grudnia 2015 r. wypełnić dedykowany formularz na stronie promocji i pozytywnie przejść weryfikację finansową
 2. W ciągu 90 dni od podpisania umowy przez bank wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 4000 zł
 3. Muszą to być transakcje bezgotówkowe! Przelewy z karty, wypłaty z bankomatów i opłacanie rachunków nie będą kwalifikowane
 4. W ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank, pobrać i zalogować się min. 1 raz w aplikacji mobilnej CitiMobile. Warunek ten również musi zostać spełniony.
 5. Aby otrzymać 20 zł w każdym z 12 miesięcy należy:
  • Spełnić warunki otrzymania nagrody podstawowej
  • Wykonać min. 1 płatność bezgotówkową kartą miesięcznie
  • Zalogować się min. 1 raz w aplikacji mobilnej w każdym miesiącu

Citibank dodatkowo zapłaci za nas należny podatek dochodowy od przyznanych nagród.

O otrzymaniu nagrody podstawowej zostaniemy powiadomieni do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagrody będą wysłane z kolei w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości.

Karta Kredytowa Citibank World MasterCard – szczegóły oferty

Karta kredytowa Citibank World MasterCard wydawana jest za darmo, ale jej posiadanie wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 18 zł. Przez pierwsze dwa miesiące opłata ta może być nieodczuwalna, bowiem karcie towarzyszy program lojalności. W ramach tego programu otrzymasz punkty powitalne, które możesz wymienić na anulowanie opłaty miesięcznej.

Po tych dwóch miesiącach opłatę za kartę będzie pokrywała premia 20 zł którą można otrzymywać nawet przez rok.

Posiadanie karty kredytowej w Citibanku wiąże się również z opłatą za usługę CitiPhone, która miesięcznie wynosi 6 zł, ale z tej opłaty można zrezygnować.  Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej CitiOnline i skorzystać z formularza kontaktowego.

>> Przejdź na stronę promocji już teraz i zostaw dane kontaktowe.

Przypominamy, że dalej aktualna jest promocja kart kredytowych Citi Handlowy Wideorejestrator Mio Mivue 600, cashback 200 zł i 3000 punktów Payback od Citibanku! Być może właśnie ona wyda wam się bardziej atrakcyjna.

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem promocji „Karta Kredytowa Citibank ze smartfonem lub tabletem” oraz Tabelą opłat i prowizji – karty kredytowe Citibank

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach