Wideorejestrator Mio Mivue 600, 200 zł i punkty Payback od Citibanku – Promocja przedłużona!

karta Citibank BP-PaybackCitibank z początkiem roku przedłużył świetną promocję swojej karty kredytowej Citibank BP-Payback. Za założenie karty kredytowej można otrzymać gratyfikację wartą łącznie nawet 579 zł! O poprzedniej edycji pisaliśmy tutaj. Promocja jest o tyle interesująca, że mogą z niej skorzystać osoby które, wcześniej korzystały już z promocji Citi i całkiem niedawno posiadały już kartę w Citibanku.W dodatku jeżeli jednak jesteśmy kierowcami to promocja jest naprawdę świetna.

Wg nowych regulaminów promocja obowiązuje od 01.01.2016 r. do 31.03.2016 r.

Dla kogo karta Citibank BP-Payback?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2015 r. Czyli osoby, które korzystały z promocji np z tabletami w 2014 roku mogą ponownie zostać nagrodzeni za wyrobienie karty kredytowej Citi!

200 zł zwrotu za paliwo, wideorejestrator MIO Mivue 600 i do 3000 punktów Payback

W zamian za otwarcie karty kredytowej Citibank BP-Payback i spełnienie warunków promocji otrzymamy:

  • Wideorejestrator MIO Mivue 600 (specyfikacja)
  • 200 zł zwrotu za dowolne zakupy na stacjach BP
  • 3000 punktów Payback (za kartę Gold) lub 1500 punktów Payback (za kartę Silver)

Wartość punktów to odpowiednio 30 zł i 15 zł. Zdobyte punkty możemy wymienić na bony na zakupy (Real, BP, Orange, Pizzaporta.pl itp) lub nagrody z katalogu Payback.
Wartość tych trzech nagród to łącznie nawet 579 PLN!

Dodatkowo za każde wydane kartą Citibank BP-Payback 5 zł otrzymasz 1 punkt PAYBACK, a zebrane punkty wymieniasz na nagrody.

karta Citibank BP-Payback

Jak otrzymać wideorejestrator, 200 zł i 3000 punktów Payback?

Aby otrzymać wideorejestrator MIO Mivue 600 o wartości 349 zł oraz punkty Payback należy:

  1. Wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji
  2. W ciągu 30 dni od podpisania umowy dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł
  3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy, zalogować się co najmniej jeden raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.

Trzy proste kroki aby wideorejestrator trafił w nasze ręce około miesiąc po spełnieniu powyższych warunków!

Punkty Payback otrzymamy na start w zamian za wykonanie pierwszej płatności kartą Citibank BP-Payback, odpowiednio:

  • 1500 punktów Payback za kartę Silver
  • 3000 punktów Payback za kartę Gold

Aby otrzymać 200 zł zwrotu należy dokonać zakupów na stacjach BP i płacić kartą Citibank BP-Payback. Zakupów dokonywać możemy przez pierwsze 6 miesięcy posiadania karty. Zwrot dostaniemy za jedną (największą) transakcję w miesiącu. Zwrot zostanie zaksięgowany na rachunku karty do końca miesiąca następujące po miesiącu tankowania. Maksymalnie możemy dostać 200 zł zwrotu w całej promocji. Teoretycznie zwrot przysługuje za zakup paliwa ale w związku z tym, że bank nie wie co dokładnie kupiliśmy w danym momencie na stacji benzynowej i widzi tylko kwotę transakcji dzieli więc kwotę przez średnią cenę litra paliwa wg niezależnego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych i przydziela zwrot w wysokości 1 zł za każ pełny „litr zakupionego paliwa”. Szczegóły tutaj.

>> Przejdź na stronę promocji i załóż kartę Citibank BP-Payback

Ile kosztuje karta Citibank BP-Payback?

Po perwsze zgodnie z tabelą opłat karta Citibank BP-Payback Silver koszuje 8 zł miesięcznie, natomiast karta Gold – 18 zł miesięcznie. Warto więc zrezygnować z części punktów powitalnych Payback biorąc 1500 punktów i założyć kartę Silver w zamian za dużo niższą opłatę miesięczną.

Po drugie Citibank domyślnie włącza płatną usługę dostępu do serwisu telefonicznego CitiPhone. Kosztuje ona 6 zł miesięcznie. Aby nie ponosić miesięcznej opłaty za ten pakiet w wysokości 6 zł, należy zadzwonić na infolinię lub wysłać wiadomość przez system bankowości elektronicznej do banku z informacją o rezygnacji z usługi CitiPhone.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otrzymaniu wszystkich nagród złożyć wypowiedzenie karty. Można to zrobić online, telefonicznie lub w oddziale.

Aby pozytywnie przejść weryfikację finansową w banku trzeba spełnić określone warunki: mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dochód netto w wysokości min. 1200 zł. Dodatkowy warunek to praca od min. 3 miesięcy u obecnego pracodawcy lub prowadzenie działalności gospodarczej przez min. 2 lata.

Wszystkie regulaminy dostępne są na stronie promocji.

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach