Poleć znajomemu kartę kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł!

Masz kartę kredytową Citibanku? Wykorzystaj program poleceń!
Kreatywność twórców promocji w Citibanku zaskakuje kolejny raz bo właśnie po raz kolejny pojawiła się nowa okazja do zarobku.


Promocji Citibanku było już wiele i nadal kilka kilka jest aktywnych. Do zgarnięcia za założenie karty nadal jest np. wideorejestrator, moneyback 200 zł i punktami Payback na start.  Teraz pojawił się program poleceń, w którym zarobić może nowy ale też i obecny klient.

Wymogi akcji „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł” nie są duże. Posiadacz karty, który skutecznie poleci kartę nowemu klientowi, dostanie aż 400 zł. A nowy klient, za wykonanie płatności kartą na sumę co najmniej 100 zł miesięcznie, będzie dostawał premię 100 zł przez cztery kolejne miesiące, więc również może dostać 400 zł.

Banalnie proste prawda?

Trzeba jednak jeszcze pamiętać o kilku innych warunkach:

 • z oferty – jako osoba polecona – może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna, która od 1 stycznia 2013 r. nie posiadała żadnej Karty Kredytowej Citibank
 • polecający powinien wypełnić formularz dostępny na na dedykowanej stronie, a polecony przed złożeniem wniosku o dowolną kartę kredytową Citibanku musi powołać się na ofertę i podać dane polecającego.
 • polecający ma obowiązek upoważnienia banku do przekazywania polecającemu „informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez Poleconego warunków, od których uzależnione jest przyznanie Nagrody”.

Upoważnienie to jest składane ustnie w rozmowie telefonicznej przy składaniu wniosku o kartę oraz pisemnie przy jednym z oświadczeń podczas podpisywania umowy.

Polecający otrzyma nagrodę w postaci zasilenia rachunku karty kredytowej kwotą 400 zł w ciągu 30 dni od aktywowania karty wydanej z polecenia. Bank dorzuci też też nagrodę dodatkową będącą równowartością należnego podatku.

Nagrody dla poleconego będą wypłacane również na rachunek karty kredytowej co miesiąc po 100 zł (do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały wykonane płatności kartą). Premie dla poleconych zwolnione są z podatku.

Pamiętajcie, że zgodnie z regulaminem nagrodę za polecenie można otrzymać tylko jeden raz.

Uwaga też na to: „Oferta nie łączy się z innymi ofertami”
Osoba, która w ramach polecenia będzie wnioskować o kartę kredytową Citibanku, nie zrobi tego, korzystając jednocześnie z innej promocji Citi!

Jak polecić kartę z „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł”

 1. Jako posiadacz karty kredytowej Citibank, wypełnij formularz poprzez stronę promocji
  • podaj swoje dane: Imię, nazwisko, Pesel, numer telefonu, e-mail
  • podaj dane osoby polecanej: Imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail
  • Wyraź zgody na przetwarzanie danych
 2. Citibank oddzwoni do poleconego i zbierze wymagane dokumenty
 3. Kolejny etap to podpisanie umowy przez poleconego
 4. Premia 400 zł dla poleconego zostanie wypłacona

W promocji możemy polecić następujące karty:

Najkorzystniejsze wydaje się założenie darmowej karty Citi Simplicity. Za prowadzenie takiej karty nie zapłacimy ani grosza przez cały czas trwania umowy.

Na koniec warto zastanowić się jak najkorzystniej i najbezpieczniej wykorzystać promocję. Przykładowo w przypadku dwóch znajomych całkiem dobrym pomysłem jest, aby pierwsza osoba wzięła udział w promocji z większą pulą nagród (wideorejestratorem, 200 zł zwrotu i punktami Payback na start), a następnie poleciła kartę drugiej osobie. W tej konfiguracji osoba polecająca może być starym klientem banku, bo w promocji z wideorejestratorem okres karencji liczony jest od 2015 roku!

Promocja trwa do 31.12.2015 roku, więc nie trzeba się śpieszyć. Można więc również spokojnie poczekać na nowe promocje banku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 • pws

  Mogę kogoś polecić. Zapraszam na pws@onet.pl

 • Antoni Jasny

  Chętnie zostanę polecającym. Pytania? antonijasny@o2.pl

 • pws

  Jest nowa edycja programu poleceń, tym razem do zgarnięcia tablet Lenovo z 3G. Po polecenie zapraszam na pws@onet.pl