Samsung Galaxy J1 lub Lenovo Tab 2 za darmową kartę kredytową Citibank Simplicity!

tablet smartfon za karta kredytowa simplicity

Citibank wystartował z kolejną świetną promocją kart kredytowych. Po raz pierwszy nagrodę otrzymamy w zamian za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Dodatkowo bank przesunął okres karencji. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 roku.

Nowa promocja obowiązuje aż do 1 kwietnia 2016 roku.

Do końca promocji pozostało jeszcze:

 

>> Odbierz smartfon lub tablet za darmową kartę Citi Simplicity już teraz!

Smartfon lub tablet za darmową kartę kredytową Citi Simlicity

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet” otrzymamy jeden z dwóch prezentów:

Obie o wartości regulaminowej 449 zł.

Warunki otrzymania nagrody nie są skomplikowane. Głównym warunkiem jest wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 3 000 zł przez okres 3 miesięcy. Najważniejsze jest to, że pula nagród jest nieograniczona. Każda osoba, która spełni warunki promocji, otrzyma wybrany prezent.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku oraz osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 r.

Podstawowe warunki finansowe, które należy spełnić aby otrzymać kartę to: wiek minimum 21 lat, dochód netto minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Osoby prowadzące działalność gospodarczą: wiek min. 25 lat, min. 2 lata prowadzenia działalności.

Jak odebrać telefon Samsung lub tablet Lenovo – instrukcja

Aby otrzymać wybrany w promocji prezent należy:

 1. Do 1 kwietnia 2016 r. wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji wybierając prezent i rodzaj karty kredytowej
 2. Po kontakcie ze strony banku, złożyć wniosek o kartę (Citi Simplicity lubCitibank World MasterCard) – oczywiście polecamy DARMOWĄ kartę Citi Simplicity
  (do wniosku o kartę należy dołączyć wymagany dokument dochodowy, potwierdzający deklarowane dochody)
 3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank, zalogować się przynajmniej jeden raz w systemie bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej CitiMobile.
 4. W ciągu 3 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy) wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 3 000 zł
  (muszą to być transakcje bezgotówkowe i nie mogą zostać zwrócone)

Citibank zapłaci za nas należny podatek dochodowy od przyznanego prezentu.

Bank powiadomi nas o otrzymaniu nagrody podstawowej do 10-go dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu 30 dni od otrzymania wiadomości z banku.

Pamiętajcie, że oprócz codziennych transakcji bezgotówkowych w sklepach lub internecie możemy zapłacić kartą za inne wydatki, płacone zazwyczaj np. przelewem. Kartą kredytową zapłacić również za: czynsz za mieszkanie, wodę, prąd, gaz i inne media, telefon, telewizję czy też internet. Wystarczy, że do powyższych płatności wykorzystamy:

 • Płatności mobilne aplikacją Sprytny Bill
 • Płatności w sklepach Żabka / Fresh Market
 • Płatności Blue Media

Niektórzy operatorzy umożliwiają płatności bezpośrednio na swoich stronach internetowych.

Teraz wymagane transakcje za min. 3 000 zł nie są już takie straszne prawda?

Karta kredytowa Citi Simplicity

W promocji możemy wybrać z pośród dwóch kart kredytowych: Karty Kredytowej Citibank Simplicity oraz Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. My polecamy wam wybrać kartę Citibank Simplicity. Dlaczego? Szczegóły poniżej.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł opłaty rocznej
 • 0 zł za powiadomienia SMS
 • 0 zł za przypomnienie o spłacie karty
 • 0 zł za karty dodatkowe
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Program zniżkowy

Jak widać w porównaniu z kartą Citibank World MasterCard, która kosztuje 18 zł miesięcznie, darmowa karta kredytowa Simplicity wydaje się być dużo lepszym rozwiązaniem. Jest to stosunkowo nowy produkt banku Citi Handlowy ale przypadł nam on szczególnie do gustu. Trudno w dzisiejszych czasach o zupełnie darmową kartę kredytową, a ta kartą taką własnie jest.

 

Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie na stronie promocji „Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz tablet lub smartfon w prezencie!”, regulaminie promocji oraz Tabeli opłat i prowizji.