Lenovo Tab 2 za bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citibank Simplicity!

tablet za darmo karta kredytowa simplicity

Wystartowała kolejna edycja promocji Citibanku, która w ostatnim czasie cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników naszego bloga. Nadal za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity i spełnienie warunków promocji, Citibank  ufunduje nam wartościową nagrodę – tablet Lenovo Tab 2 A7-30 o wartości 449 zł wraz z etui.

Nowa promocja obowiązuje aż do 1 lipca 2016 roku.

Do końca promocji pozostało jeszcze:

 

>> Odbierz tablet Lenovo Tab 2 za darmową kartę Citi Simplicity już teraz!

Tablet Lenovo Tab 2 za darmową kartę kredytową Citi Simlicity

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet” otrzymamy:

o wartości regulaminowej 449 zł.

Warunki otrzymania nagrody nie są skomplikowane. Głównym warunkiem jest wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 3 000 zł przez okres 3 miesięcy. Najważniejsze jest to, że pula nagród jest nieograniczona. Każda osoba, która spełni warunki promocji, otrzyma wybrany prezent.

Według regulaminu nowej edycji promocji uczestnikiem oferty może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

W ofertach Citibanku obowiązują minimalne wymagania (wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata)

Jak odebrać za darmo tablet Lenovo Tab 2 i etui – instrukcja

Aby otrzymać prezent należy:

 1. Do 1 lipca 2016 r. wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji wybierając prezent i rodzaj karty kredytowej
 2. Po kontakcie ze strony banku, złożyć wniosek o kartę (Citi Simplicity lubCitibank World MasterCard) – oczywiście polecamy DARMOWĄ kartę Citi Simplicity
  (do wniosku o kartę należy dołączyć wymagany dokument dochodowy, potwierdzający deklarowane dochody)
 3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank, zalogować się przynajmniej jeden raz w systemie bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej CitiMobile.
 4. W ciągu 3 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy) wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 3 000 zł
  (muszą to być transakcje bezgotówkowe i nie mogą zostać zwrócone)

Citibank zapłaci za nas należny podatek dochodowy od przyznanego prezentu.

Bank powiadomi nas o otrzymaniu nagrody podstawowej do 14-go dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu 30 dni od otrzymania wiadomości z banku.

Pamiętajcie, że oprócz codziennych transakcji bezgotówkowych w sklepach lub internecie możemy zapłacić kartą za inne wydatki, płacone zazwyczaj np. przelewem. Kartą kredytową zapłacić również za: czynsz za mieszkanie, wodę, prąd, gaz i inne media, telefon, telewizję czy też internet. Wystarczy, że do powyższych płatności wykorzystamy:

 • Płatności mobilne aplikacją Sprytny Bill
 • Płatności w sklepach Żabka / Fresh Market
 • Płatności Blue Media

Niektórzy operatorzy umożliwiają też płatności bezpośrednio na swoich stronach internetowych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

W promocji możemy wybrać z pośród dwóch kart kredytowych: Karty Kredytowej Citibank Simplicity oraz Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. My polecamy wam wybrać kartę Citibank Simplicity. Dlaczego? Szczegóły poniżej.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł opłaty rocznej
 • 0 zł za powiadomienia SMS
 • 0 zł za przypomnienie o spłacie karty
 • 0 zł za karty dodatkowe
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Program zniżkowy

Jak widać w porównaniu z kartą Citibank World MasterCard, która kosztuje 18 zł miesięcznie, darmowa karta kredytowa Simplicity wydaje się być dużo lepszym rozwiązaniem. Jest to stosunkowo nowy produkt banku Citi Handlowy ale przypadł nam on szczególnie do gustu. Trudno w dzisiejszych czasach o zupełnie darmową kartę kredytową, a ta kartą taką własnie jest.

Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie na stronie promocji „Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz tablet lub smartfon w prezencie!”, regulaminie promocji oraz Tabeli opłat i prowizji.
Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach