Telefon Samsung Galaxy J1, opaska Gear Fit albo tablet Galaxy Tab 3 lite za wyrobienie karty kredytowej Citibank MasterCard World

karta kredytowa Citibank w wakacyjnej akcji citi handlowy

8 lipca 2015 roku Citibank ogłosił nową promocję ze swoją kartą kredytową w tle. W poprzedniej edycji do zgarnięcia były wyłącznie tablety Samsung Galaxy Tab 3 Lite. W obecnej, wakacyjnej edycji promocji mamy wybór jednej z trzech nagród: telefonu Samsung Galaxy J1, tabletu Samsung Tab 3 Lite SM-T113 lub opaski Samsung Gear Fit. Wszystkie nagrody o tej samej o wartości regulaminowej wynoszącej 449 zł.

Dla kogo „Wakacyjna oferta Citi Handlowy”?

Oferta trwa od 08.07.2015 r. do 31.08.2015 r.

Promocja „Wakacyjna oferta Citi Handlowy” przeznaczona jest dla nowych klientów karty kredytowej banku. Zaliczają się do nich te osoby, które od dnia 1 stycznia 2013 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

Już na samej dedykowanej stronie promocji dowiemy się, że wymagany minimalny dochód netto do przyznania karty to 1 200 zł netto miesięcznie. Dodatkowo powinniśmy mieć ukończone 21 lat i pracować w obecnej firmie min. 3 miesiące. Osoby prowadzące działalność gospodarczą musza mieć ukończone 25 lat i prowadzić działalność min. 2 lata.

Jak otrzymać smartfon, tablet lub zegarek Samsung?

Aby otrzymać nagrodę w „Wakacyjnej ofercie Citi Handlowy” należy:

  1. Wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji i wybrać nagrodę dla siebie.
  2. Dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1.000 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank.
  3. Zalogować co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.

Do wyboru są:

  • Tablet Galaxy Tab 3 Lite
  • Telefon Galaxy J1
  • Zegarek Gear Fit

Liczba nagród jest nieograniczona. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma wybrane przez siebie urządzenie!

Citibank oprócz samej nagrody ufunduje nam należny podatek dochodowy od przyznanej nagrody.

Elektroniczne gadgety zostaną wysłane w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości informującej o wygranej. Natomiast sama wiadomość wysyłana jest w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Jednym z warunków odebrania nagrody jest to aby w dniu przyznania nagrody być posiadaczami karty.

W promocji dostępna jest karta Citibank World MasterCard z programem rabatowym MasterCard Reward.

W regulaminie nie ma nic o obowiązku posiadania karty przez dłuższy czas po odebraniu nagrody rzeczowej. Kartę można ją spokojnie zamknąć po otrzymaniu wybranej nagrody. Warto to zrobić choćby z tego powodu, że karta którą dostaniemy jest dosyć droga, miesięcznie zapłacimy za nią 18 zł. Mamy jednak dobre wieści bo opłat można się pozbyć na dwa sposoby:

  1. wymieniając zdobyte punkty World na brak opłaty (punkty zdobywamy za sam fakt wyrobienia karty)
  2. dzwoniąc na infolinię i próbując zamknąć kartę. Prawdopodobnie konsultant zaproponuje nam zwolnienie z opłat na najbliższy rok.

Uważajcie bo Citibank domyślnie włącza płatną usługę dostępu do serwisu telefonicznego CitiPhone. Aby nie ponosić miesięcznej opłaty za ten pakiet w wysokości 6 zł, należy zadzwonić na infolinię lub wysłać wiadomość przez system bankowości elektronicznej do banku z informacją o rezygnacji z usługi CitiPhone.

>> Przejdź do strony promocji i wypełnij wniosek o kartę!

Do dzieła. Uważam że promocja jest jedna lepszych jakie do tej pory przygotował Citi Handlowy. Jeśli spełniacie warunki to śmiało bo można cieszyć się wartościową nagrodą którą otrzymamy niskim kosztem!

Regulamin promocji Tabela opłat i prowizji