Wideorejestrator Mio Mivue 600, cashback 200 zł i 3000 punktów Payback od Citibanku!

karta Citibank BP-PaybackCitibank po raz kolejny wypuszcza promocje swoich kart kredytowych. Tym razem postarał się i oferuje za założenie karty kredytowej  nagrody warte łącznie prawie 600 zł!

Wszystko to pomimo, iż cały czas aktywna jest też inna promocja Citibank, w której w zamian za założenie karty otrzymujemy do wyboru smartfon, tablet lub smartwatch firmy Samsung.

Teraz mamy wybór. Jeżeli jednak jesteśmy kierowcami to dużo lepszą promocją jest ta którą przedstawiamy poniżej.

Promocja obowiązuje od 01.08.2015 r. do 31.12.2015 r. Mogą z niej skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2015 r.

200 zł zwrotu za paliwo, wideorejestrator MIO Mivue 600 i do 3000 punktów Payback

W zamian za otwarcie karty kredytowej Citibank BP-Payback i spełnienie warunków promocji otrzymamy:

  • Wideorejestrator MIO Mivue 600 (specyfikacja)
  • 200 zł zwrotu za zakup benzyny na stacjach BP
  • 3000 punktów Payback (za kartę Gold) lub 1500 punktów Payback (za kartę Silver)

Wartość punktów to odpowiednio 30 zł i 15 zł, które możemy wymienić na bony na zakupy (Real, BP, Orange, Pizzaporta.pl itp) lub nagrody z katalogu Payback.
Wartość tych trzech nagród to nawet 579 PLN.

Dodatkowo za każde wydane kartą Citibank BP-Payback 5 zł otrzymasz 1 punkt PAYBACK, a zebrane punkty wymieniasz na nagrody.

Jak otrzymać wideorejestrator, 200 zł i 3000 punktów Payback?

Aby otrzymać wideorejestrator MIO Mivue 600 o wartości 349 zł oraz punkty Payback należy:

  1. Wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji
  2. W ciągu 30 dni od podpisania umowy dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł
  3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy, zalogować się co najmniej jeden raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.

Trzy proste kroki aby wideorejestrator trafił w nasze ręce około miesiąc po spełnieniu powyższych warunków!

Punkty Payback otrzymamy na start w zamian za wykonanie pierwszej płatności kartą Citibank BP-Payback, odpowiednio:

  • 1500 punktów Payback za kartę Silver
  • 3000 punktów Payback za kartę Gold

Aby otrzymać 200 zł zwrotu za paliwo należy do 31 grudnia 2015 roku tankować na stacjach BP i płacić kartą Citibank BP-Payback. Za każdy zatankowany litr Paliwa dostaniemy 1 zł zwrotu na konto karty. Tankować możemy przez pierwsze 6 miesięcy posiadania karty, nie później jednak niż do 31 grudnia 2015 roku. Zwrot dostaniemy za jedną (największą) transakcję w miesiącu. Zwrot zostanie zaksięgowany na rachunku karty do końca miesiąca następujące po miesiącu tankowania. Maksymalnie możemy dostać 200 zł zwrotu w całej promocji czyli za zatankowanie 200 litrów paliwa. Szczegóły tutaj.

>> Przejdź na stronę promocji i załóż kartę Citibank BP-Payback

Ile kosztuje karta Citibank BP-Payback?

Po perwsze zgodnie z tabelą opłat karta Citibank BP-Payback Silver koszuje 8 zł miesięcznie, natomiast karta Gold – 18 zł miesięcznie. Warto więc zrezygnować z części punktów powitalnych Payback biorąc 1500 punktów i założyć kartę Silver w zamian za dużo niższą opłatę miesięczną.

Po drugie Citibank domyślnie włącza płatną usługę dostępu do serwisu telefonicznego CitiPhone. Kosztuje ona 6 zł miesięcznie. Aby nie ponosić miesięcznej opłaty za ten pakiet w wysokości 6 zł, należy zadzwonić na infolinię lub wysłać wiadomość przez system bankowości elektronicznej do banku z informacją o rezygnacji z usługi CitiPhone.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otrzymaniu wszystkich nagród złożyć wypowiedzenie karty. Można to zrobić online, telefonicznie lub w oddziale.

Aby pozytywnie przejść weryfikację finansową w banku trzeba spełnić określone warunki: mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dochód netto w wysokości min. 1200 zł. Dodatkowy warunek to praca od min. 3 miesięcy u obecnego pracodawcy lub prowadzenie działalności gospodarczej przez min. 2 lata.

Wszystkie regulaminy dostępne są na stronie promocji.

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach