Kupony Allegro 2 x 20 zł za zakupy aplikacją mobilną

kupony allegro 2 x 20 zl marzec 2016

Allegro nie daje nam długo czekać na kolejną promocję z kuponami. Dopiero co skończyła się data ważności kuponów przyznawanych w promocji PayU, a już mamy kolejną szansę, tym razem aż na dwa kupony zniżkowe o wartości 20 zł.

Obecna promocja wymaga od nas dwóch rzeczy. Po pierwsze trzeba dokonać zakupów na łączną kwotę 200 zł (za ten etap otrzymujemy pierwszy kupon za 20 zł), po drugie dokonania płatności za te zakupy kartą Visa (szansa na drugi kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy) .

Promocja trwa do 14 marca 2016 roku.

W ramach obecnej akcji do zgarnięcia są dwa kupony o wartości 20 zł każdy na kolejne zakupy.

>> Przejdź na stronę promocji kupony mobilne Allegro

Aby otrzymać dwa kupony o wartości 20 zł każdy, należy:

  1. Sprawdzić, czy spełniasz dodatkowy warunek przyznania Kuponu mobilnego Allegro: „Wyrażenie przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych (zgody udzielić można na stronie http://allegro.pl/myaccount/Settings/notify.php, w opcjach „Promocje w Allegro” oraz „Promocje Grupy Allegro oraz firm współpracujących”)
  2. Dokonanie zakupów na Allegro za pomocą aplikacji mobilnej na łączną kwotę 200 zł (może to być jeden lub kilka pojedynczych zakupów)

Płacąc za zakupy kartą Visa otrzymamy nie jeden, a dwa kupony.

Mail z linkiem do odbioru kuponu zostanie wysłany do 48h od spełnienia warunków. Można też wejść samemu na stronę promocji i odebrać kupon lub sprawdzić sumę dotychczasowych zakupów.

Kupony mobilne można odebrać do 20 marca 2016 r. Ważne są one na zakupy przez aplikację mobilną za min. 50 zł (liczy się cena towaru bez przesyłki) i płatności w ramach usługi PayU.

Kupon mobilny Visa ma dodatkowy warunek w postaci płatności kartą Visa.

Czas na wykorzystanie kuponów mija 30 marca 2016 r.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

olub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach