Last Minute – Lokata Happy na 5 % z premią 50 zł od IdeaBank

Lokata Happy z premią 50 zł

Już po raz trzeci wystartowała promocja, w której za założenie najlepszej na rynku Lokaty Happy dodatkowo można otrzymać 50 zł premii. Nazwa promocji czyli „last minute” – oznacza, że trwać ona będzie bardzo krótko bo tylko do 31 grudnia 2014 r. Także warto się pospieszyć jeśli chcemy zgarnąć premię!

50 zł premii za założenie Lokaty Happy – 3 edycja

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów Idea Bank. Powyższy warunek to jedyne ograniczenie – jeśli jesteście nowym klientem wystarczy, że przejdziecie na stronę organizatora promocji i założycie profil podając swój adres mailowy. Konieczne jest również zaakceptowanie regulaminu promocji.

Na podany adres mailowy przyjdzi link aktywacyjny, a następnie dedykowany link do złożenia wniosku o samą lokatę. Na jeden adres mailowy można założyć tylko jednąlokatę. Aby więc założyć lokatę innej osobie (np. współmałżonkowi) konieczne jest przejście procesu jeszcze raz. Na to opłacenie lokaty mamy aż 14 dni, więc można złożyć wniosek promocyjny (do końca roku) a lokatę opłacić po kilku dniach.

Uwaga: dane podane we wniosku muszą być identyczne jak dane konta, z którego opłacamy lokatę (nazwa ulicy, kod pocztowy itp.)!

Przejdź na stronę promocji i zgarnij premię 50 zł już teraz!

Lokata Happy z premią – parametry

  • oprocentowanie stałe: 5% w skali roku
  • kwoa minimalna: 1 000 zł
  • kwota maksymalna:  10 000 zł.
  • czas trwania lokaty: 3 miesiące.

Po założeniu lokaty będziemy ją mogli podglądać online po zalogowaniu do systemu banku. Warto zalogować się tam przynajmniej raz, aby zmienić ustawienia lokaty – domyślnie jest ona odnawialna.

Pamiętajmy, że zakładając lokatę nie zakładamy żadnego konta. Dzięki temu po zakończeniu lokaty możemy zapomnieć o tym, że mieliśmy cokolwiek wspólnego z Idea Bank.

Wypłata premii

Organizatorem akcji jest Agora. To właśnie ta firma kontaktuje się z bankiem i to ona wypłaci premię. Aby możliwe było wypłacenie premii do dnia 23.01.2015 dostaniecie maila z prośbą o uzupełnienie swoich danych na stronie promocji. Nastęnie do dnia 10 lutego 2015 r. na nasze konto wpłynie 50 zł premii.

Ile łącznie można zarobić?

Biorąc pod uwagę premię i oprocentowanie lokaty realnie możemy zarobić aż 29% brutto w skali roku (licząc dla najniższej możliwej kwoty lokaty 1 000 zł) – łącznie zarobimy 60 zł netto w 3 miesiące. Dla najwyższej kwoty (10 000 zł) zyskamy 151 zł netto, co przekłada się na oprocentowanie rzędu 7,47%.

Zachęcamy do skorzystaia promocji Agory i jeżeli tylko spełniamy warunki założyć Lokata Happy z premią 50 zł. To łatwy zysk i to bez żadnych dodatkowych produktów bankowych. Sama lokata, w 100 % online, bez wychodzenia z domu!