Lokata Cloud na 4% w skali roku w Idea Bank

lokata cloud Idea Bank

W ofercie Idea Bank dostępna jest nowa lokata Cloud. Oferuje ona bardzo wysokie 4% w skali roku, na 4 miesiące i aż do miliona złotych. Na dodatek lokata dostępna jest w nowej bankowości Idea Cloud.

Kto może założyć lokatę?

Produkt lokata Cloud może mieć każdy, kto posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Idea Bank czyli zupełnie darmowe, bez żadnych warunków, Konto Idealne. Do konta możemy również wyrobić kartę debetową, która jest darmowa po wydaniu 100 zł miesięcznie.

Drugim warunkiem otrzymania oprocentowania na poziomie 4% w skali roku jest utrzymania na posiadanym rachunku Konto Idealne prowadzonym przez Idea Bank, salda środków w kwocie nie mniejszej niż 10 % kwoty środków zdeponowanych na rachunku lokaty w każdym dniu okresu lokaty. Czyli zakładając lokatę na kwotę np. 12 000 zł musimy przez 4 miesiące utrzymywać saldo na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym saldo na poziomie min. 1 200 zł. Nasze środki zarobią więc realnie 3,63% w skali roku.

Parametry – Lokata Cloud

  • Czas trwania 4 miesiące
  • Kapitalizacja odsetek na koniec okresu umownego
  • Oprocentowanie stałe, 4,00% w skali roku, pod warunkiem utrzymania na ROR salda min. 10 % kwoty środków lokaty. W przeciwnym razie oprocentowanie lokaty wynosić będzie 2,00%
  • Minimalna kwota lokaty 1 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty 1 000 000 zł
  • Można założyć tylko 1 lokatę

Szczegóły w regulaminie lokaty „Lokata Cloud” oraz w karcie produktu.

Załóż lokatę już teraz i zgarnij 4% w skali roku!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego działu na stronie czyli rankingu lokat!  Nasz ranking dostępny jest po adresem lokaty.uwagaokazja.pl

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach