Lokata na wakacje od Idea Bank na 3,5%!

Lokata na wakacje Idea Bank

Na stronie Idea Banku pojawiła się dzisiaj dwumiesięczna Lokata NA WAKACJE ze świetnym oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Jest to jedna z najlepszych ofert ostatnich miesięcy.

Ulokujemy na niej od 1 000 do 1 000 000 zł niezależnie do tego czy jesteśmy obecnym czy też nowym klientem banku.

Lokata NA WAKACJE na 3,5%!

Lokata na wakacje oferuje 3,5% w skali roku przez 2 miesiące. Spieszcie się ze składaniem wniosków bo takie okazje szybko znikają z ofert banków! Wniosek o lokatę możemy złożyć przez internet – następnie mamy 5 dni na wpłatę pieniędzy. Doskonale się składa bo już za kilka dni (28 lipca br.) kończy się promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w BGŻ Optima. Możemy więc szybko przerzucić środki do Idea Banku na tą świetną lokatę.

Oprócz bardzo dobrego oprocentowania Lokata NA WAKACJE ma jeszcze jedną zaletę – możemy ulokować na niej nawet milion złotych, a na dodatek nie ma ograniczenia co do ilości lokat.

>> Link do Lokaty NA WAKACJE

Karta produktu Lokaty NA WAKACJE.

4% dla nowych klientów na lokacie Happy

Jeśli jesteście nowymi klientami banku to warto jako pierwszy złożyć wniosek o jeszcze lepszą Lokatę Happy (4% na 3 miesiące do 10 tys. złotych), a nadwyżkę ulokować na tytułowej Lokacie NA WAKACJE – już po uzyskaniu dostępu online do bankowości Idea Banku. W ten sposób zrobimy „super duet” oszczędnościowy.

>> Otwórz lokatę Happy już teraz!