Ranking lokat – Kwiecień 2015

W marcu br. Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się na obniżkę stóp procentowych o 50 punktów bazowych. W związku z tym banki  zaktualizowały swoje tabele oprocentowań co przełożyło się na obniżki oprocentowania lokat. Mimo wszystko nadal na rynku jest kilka dobrych propozycji.

Zapraszamy do naszego nowego działu na stronie czyli Rankingu Lokat

 

4% na dla nowych klientów

Najlepiej wygląda czołówka zestawienia czyli lokaty dla nowych klientów. Jeszcze niedawno królowało tu 5% w skali roku, dziś zadowolić się musimy 4% (oprócz dbLok@ty, która jako jedyna daje jeszcze 5%).

Osoby, które nie chcą otwierać żadnych dodatkowych rachunków mają w tej chwili do wyboru Lokatę Happy (Idea Bank), Lokatę na start (Getin Online) oraz Smart Lokatę na powitanie (Smart Bank).

Oferty powyżej 10 tys. złotych

Jeśli posiadamy więcej niż 10 tys. złotych i możemy pozwolić sobie na otwarcie nowego konta – dobre są przynajmniej dwa produkty.

Pierwszy to Lokata Mobilna w Raiffeisen Polbank. A w zasadzie to dwie lokaty, bo istnieje możliwość założenia po jednej lokacie na konto czyli Wymarzone Konto oraz Wymarzone Konto Lokacyjne (oba darmowe) zarabiając na tym przy tym jednocześnie 65 zł dzięki promocji Comperia Bonus z gwarantowaną premią na start.

Drugi produkt to Lokata Bezkarna w BGŻOptima. Tu również ulokujemy 20 tys. złotych na 4% na 3 miesiące (z możliwością zerwania lokaty bez utraty odsetek). Konieczne jednak będzie założenie konta oszczędnościowego, które gwarantuje nam niezłe 3 % w skali roku dla kwoty do 100 tys. złotych przez najbliższe 2 miesiące.

Pełny ranking prawie 120 lokat dostępny jest w naszym Rankingu Lokat na Kwiecień 2015 r. 

Prześwietlamy najlepsze promocje bankowe, konta i lokaty bankowe.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi okazjami!