Ranking lokat maj 2015

 W związku z tym, że Rada Polityki Pieniężnej utrzymała w kwietniu stopy procentowe na tym samym poziomie, oprocentowanie lokat bankowych większości przypadków nie zmieniło się w stosunku do poprzedniego miesiąca. Nadal w najlepszych ofertach do zgarnięcia jest w okolicach 3,5 – 4,5%, choć praktycznie każda z nich wymaga od nas założenie nowego konta. Zobaczcie więc gdzie najlepiej ulokować swoje środki aby najwięcej na tym zarobić.

Zapraszamy do naszego nowego działu na stronie czyli Rankingu Lokat

 

Ranking lokat maj 2015. Co wybrać?


Liderem zestawienia jest kolejny miesiąc z rzędu jest Internetowa dbLok@ta w Deutsche Banku. Oferuje ona 5% w skali roku. Czas trwania lokaty to 2 miesiące, kwota lokaty to maksymalnie 10 tys. złotych oraz konieczne jest założenie konta osobistego w banku.

Jeśli szukamy dobrej oferty ale bez zakładania konta to niezłą ofertę ma w tej chwili Expander. Można założyć bardzo dobrą lokatę na 4,5% dla kwot 30 – 60 tys. złotych na 1 miesiąc, o ile tylko udamy się ze swoją pierwszą wizytą do oddziału Expander (lokata finalnie zakładana jest w Meritum Banku).

Dobrą ofertę bez zakładania konta ma również Idea Bank. Lokata Happy ciągle oferuje 4% w skali roku przez 3 miesiące do kwoty 10 tys. złotych. Trzeba jedynie być nowym klientem banku.

Inna dobra oferta 4% to Lokata Bezkarna w BGŻOptima. Dzięki tej ofercie ulokujemy maksymalnie 20 tys. złotych na 3 miesiące. Co ciekawe zrywając lokatę wcześniej mamy gwarantowane, że nie stracimy odsetek.
Wraz z Lokatą Bezkarną zakładamy również świetne i darmowe konto oszczędnościowe, które aktualnie oferuje 3% w skali roku dla kwoty do 100 tys. złotych. O koncie szczegółowo pisaliśmy w naszym wpisie.

4% oferuje również Meritum Bank na Lokacie Start oraz Bank Smart. W pierwszym przypadku czas trwania lokaty to 2 miesiące, w drugim – miesiąc lub dwa. Do wyboru mamy również wersję trzymiesięczną, jednak wtedy oprocentowanie spada do 3,75%.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z oferty GetinOnline mogą założyć Lokatę na start do 10 tys. złotych oprocentowaną 3,5% w skali roku. Czas trwania lokaty to 2 miesiące. Tu również nie zakładamy żadnego konta!

Na koniec wspomnę jeszcze o ofercie Toyota Banku DLA kwot – od 3 do 49 tys. złotych. Nadal aktualna jest oferta Plan Depozytowy 80 w którym otrzymujemy 3,5%. Czas trwania lokaty to 80 dni.

Pełny ranking prawie 120 lokat dostępny jest w naszym Rankingu Lokat – maj 2015 r. 

Prześwietlamy najlepsze promocje bankowe, konta i lokaty bankowe.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi okazjami!