Toyota Bank: SUPER DUET oszczędnościowy z Premią 140 zł

[Piszemy o tym pierwsi!] 

Agora zaprasza do udziału najnowszej akcji specjalnej Super Duet! Wraz z Toyota Bankiem przygotowała atrakcyjną ofertę, w której można zgarnąć aż 140 zł premii oraz atrakcyjne oprocentowanie środków ulokowanych na depozytach!

Zasady udziału w akcji dla użytkowników są bardzo proste. Najpierw do 11 czerwca 2015 roku trzeba zarejestrować się w aplikacji promocyjnej na stronie lokata325.zpremia.pl.

Następnie założyć należy lokaty:

  • Plan Depozytowy na 80 dni (z minimalną kwotą 3000 zł)

oraz

  • Depozyt Plus, na 180 dni (z minimalną kwotą 5000 zł).

Tylko tyle potrzeba, by zdobyć 140 zł premii.

Razem z odsetkami z obydwu lokat, każdy uczestnik promocji zyska aż 225 złotychZresztą dokładną kwotę zysku można obliczyć za pomocą zamieszczonego na stronie domowej promocji prostego kalkulatora.

Łącznie akcja Super DUET w Toyota Banku to:

  • Plan Depozytowy 3,25% na 80 dni,
  • Depozyt Plus 2,6% na 6 miesięcy,
  • PREMIA 140 zł od Organizatora.

Dla kogo Super DUET w Toyota Banku z premią?

Uczestnikami Akcji nie mogą być klienci Toyota Banku posiadający Konto Jedyne i/lub Plan Depozytowy na 80 dni i/lub Depozyt Plus na okres 6 miesięcy, przed dniem 14.05.2015 roku.

Aby skorzystać z Akcji promocyjnej i otrzymać 140 zł premii gwarantowanej, należy spełnić łącznie warunki określone w Regulaminie Akcji, m.in.:

• zarejestrować się w akcji.

• wypełnić wniosek i otworzyć Konto Jedyne w Toyota Banku Polska S.A.

• w terminie do 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dacie uruchomienia Konta Jedynego założyć za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej Toyota Banku minimum jedną lokatę Plan Depozytowy na 80 dni (kwota minimalna jednej lokaty 3000 zł, kwota maksymalna jednej lokaty 7000 zł.

• w terminie do 30 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dacie uruchomienia Planu Depozytowego na 80 dni za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej założyć lokatę Depozyt Plus (kwota minimalna jednej lokaty 5000 zł).

• utrzymać saldo minimum 3000 zł na lokacie Plan Depozytowy na 80 dni przez wymagany okres 80 dni oraz utrzymać saldo minimum 5000 zł na lokacie Depozyt Plus przez minimum pełne 4 miesiące (licząc od dnia uruchomienia).

• utrzymać aktywne Konto Jedyne do dnia wypłaty premii, tj. do dnia 31.12.2015 roku.

Po otrzymaniu od Organizatora powiadomienia o zakwalifikowaniu do otrzymania premii gwarantowanej do dnia 25.12.2015 roku należy zalogować się w Aplikacji i uzupełnić następujące dane osobowe: imię, nazwisko, numer swojego aktywnego Konta Jedynego założonego podczas akcji promocyjnej Super DUET w Toyota Banku, na który zostanie przekazana premia gwarantowana, oraz adres zamieszkania.

Trzeba dodać, ze Konto Jedyne w Toyota Banku jest darmowym kontem oszczędnościowo-rozliczeniowym pod warunkiem wykonania kartą debetową wydaną do konta 400 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku kosztuje 2,49 zł/mc (Tabela opłat i prowizji).

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach