mBank – 8% na Dobrze Rokującej karcie kredytowej

mBank karta dobrze rokujaca

mBank ma nową promocję kart kredytowych. Bank postanowił obniżyć oprocentowanie na karcie kredytowej do 8% w skali roku oraz na taki sam procent, bez prowizji, pozwala przelać środki z limitu karty kredytowej na rachunek bankowy i rozłożyć tą kwotę na raty (od 3 do 60 rat).

Czyżby to były pierwsze efekty obniżenia stóp procentowych? Chyba tak :)

Karta dobrze rokująca

Promocja trwa od 9.10.2014 r. do 30.11.2014 r. i objęte są karty karty kredytowe mBanku:

  • MasterCard Standard,
  • Visa Classic,
  • Visa Premium

oraz karty kredytowe dawnego MultiBanku:

  • MasterCard Standard,
  • Visa Credit, Visa Gold,
  • MasterCard Gold.

Oferta skierowana jest dla nowych i obecnych klientów mBanku.

Osoby które w okresie promocji założą jedną w wymienionych kart będą miały zapewnione do 31 marca 2015 r oprocentowanie kredytu na karcie w wysokości 8% w skali roku. A w razie potrzeby szybkiej gotówki przeleją pieniądze z dostępnego limitu karty na rachunek bankowy w ramach promocji bez prowizji (min. kwota przelewu 1000 zł)
Oznacza to, że można zaciągnąć bardzo tanią pożyczkę – tańszą niż standardowa oferta kredytów gotówkowych, gdzie dodatkowo płacimy prowizję lub bardzo wysokie ubezpieczenia kredytu. Tutaj realne oprocentowanie takiej pożyczki to tylko 8% bez haczyków i dodatkowych opłat!

Wydanie i korzystanie z karty przez pierwszy rok kosztuje 0 zł.

Reasumując to dla osób szukających karty kredytowej i potrzebujących od czasu do czasu szybkiego i taniego zastrzyku gotówki taka karta to idealna i najtańsza na obecną chwilę na rynku opcja.

Regulamin promocji