100 zł premii za uruchomienie programu Idea Wolności 

Idea wolności z premią

Przedstawiamy promocję związaną z ofertą „Idea Wolności”  w Idea Banku, dzięki której przedsiębiorcy mogą skorzystać, na próbę, z:

  • kredytu w rachunku do kwoty 25 000 zł, zwolnionego całkowicie z pprzez 3 miesiące
  • kredytu obrotowego do kwoty 50 000 zł, zwolnionego całkowicie z opłat przez 3 miesiące

lub

  • karty kredytowej z limitem 10 000 zł zwolnionej z opłat aż przez 6 miesięcy

Można wybrać dowolną z w/w opcji, o ile tylko spełni się kilka łatwych warunków.

Oprócz darmowego kredytu przediębiorca może liczyć również na 100 zł cashbacku! Wspomniany cashback należy się również wtedy, kiedy z darmowego kredytu nie skorzystamy.

Idea Wolności z premią dla nowych klientów

Promocja „Za zero z premią” przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Ważne, aby na dzień wnioskowania o jeden z produktów programu Idea Wolności nie posiadać zawartej umowy z Idea Bank o produkt kredytowy, rachunek bankowy, bądź świadczenie innych usług bankowych.

Jeśli spełniamy powyższy warunek aby wziąć udział w promocji konieczne jest zarejestrowanie się w aplikacji na stronie promocji do 06.02.2015, a następnie aktywowanie konta i przejście na stronę promocji z wygenerowanego linku. Tam konieczne będzie wypełnienie wniosku podając swoje dane (imię, nazwisko, NIP firmy, adres email) oraz wybranie rodzaju produktu kredytowego, który nas interesuje.

Do wyboru mamy: kredyt w rachunku do kwoty 25 tys. złotych, kredyt obrotowy do kwoty 50 tys. złotych oraz kartę kredytową. Wszystkie produkty są całkowicie darmowe, o ile spełnimy kilka warunków! Warunki spełniać musimy, ponieważ w innym przypadku bank pobierze opłatę np. za uruchomienie kredytu.

Jak spełnić warunki do otrzymania premii w najprostszy sposób?

Według nas najlepszym wyborem produktu do konta firmowego jest karta kredytowa z limitem 10 000 zł. Warunki promocji spełnia już sam fakt podpisania umowy o tego typu produkt, a przecież nie musimy wcale z niego później korzystać. Można na podobnej zasadzie skorzystać też z kredytu w rachunku (nie wykorzystując go po uruchomieniu).

Kiedy premia 100 zł?

Organizator promocji, zobowiązuje się do powiadomienia o wypłacie premii 16.03.2015 r.  Od momentu otrzymania maila będziemy mieli czas do 23.03.2015 r. aby uzupełnić swoje dane na stronie promocji. Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do dnia 31.03.2015 r.

 Szczegóły w regulaminie promocji, regulaminie programu oraz stronie promocji „Za zero z premią”

Podsumowując, zakładamy konto firmowe z premia 100 zł bez konieczności korzystania z wybranego produktu kredytowego. Do 23.03.2015 r, wypełniamy dane z otrzymanego powiadomienia i na koniec marca cieszymy się otrzymaną premią.