150 zł w promocji „Konto dla inwestora” za konto i rachunek maklerski

konto dla inwestora

BZ WBK wprowadził ciekawą promocję „Konto dla inwestora” dla osób które nie rozpoczęły jeszcze swojej przygody z giełdą. Dzięki tej promocji w prosty sposób można zarobić 150 zł.

Z promocji można skorzystać od dnia 1 marca do 31 maja 2015 roku. Natomiast warunki są dosyć proste ponieważ oprócz założenia kont wystarczy wykonać tylko jedną transakcje aby otrzymać premię.


150 zł premii od BZ WBK – dla kogo?

Promocja skierowana jest do klientów, którzy:

  • ukończyli 18 rok życia,
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
  • od dnia 1 stycznia 2015 roku do dnia otwarcia konta osobistego i rachunku maklerskiego nie posiadały konta osobistego w Banku Zachodnim WBK, ani rachunku maklerskiego w Domu Maklerskim BZ WBK

Szczegóły promocji „Konto dla inwestora”

Aby otrzymać premię musimy od 1 marca do 31 maja 2015 r. założyć Konto Godne Polecenia wraz z Rachunkiem Maklerskim. Za samo założenie obu rachunków jednego dnia otrzymujemy pierwsze 50 zł. Kolejne 100 zł dostanie jeżeli otworzymy rachunek maklerski i zapoznamy się z prezentacją szkoleniową w zakresie podstaw inwestowania udostępnioną w serwisie internetowym Domu Maklerskiego Inwestor online oraz zrealizujemy na tym rachunku maklerskim, w przeciągu miesiąca od założenia rachunku, przynajmniej jedną transakcję na giełdzie.

Opłaty i prowizje

Musimy pamiętać, że transakcje na rynku giełdowym zawsze objęte są prowizjami. Płacimy za dokonanie każdej transakcji na rynku od 0,19% do 0,39% w zależności jakich papierów wartościowych dotyczy transakcja (0,19% dla obligacji, 0,39% dla akcji).

Pojawia się również miesięczna opłata za rachunek, która wynosi 5 zł. Opłata nie jest pobierana, jeśli dokonamy przynajmniej jednej transakcji w danym miesiącu.

Więcej w tabeli opłat.

Jeśli chodzi o Konto Godne Polecenia to jest ono bezpłatne. Pod warunkiem założenia rachunku bez karty debetowej. W przeciwnym wypadku możemy za kartę zapłacić od 1 zł (karta Visa Sol) do 7 zł (np Master Card Payback) miesięcznie.

Regulamin promocji „Konto dla inwestora” mówi, że musimy utrzymać otwarty rachunek do dnia wypłaty nagrody. Nagroda wypłacana jest w terminie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym uczestnik przystąpił do promocji.

Promocja odbywa się w wybranych Oddziałach Banku Zachodniego WBK S.A., w których znajduje się Doradca wykonujący czynności związane ze świadczeniem usług maklerskich.

Więcej szczegółów:
Regulamin promocji „Konto dla Inwestora”
Lista oddziałów, w których można skorzystać z promocji