20% zwrotu za zakupy w Biedronce z Eurokontem Mobilnym Banku Pekao

20% zwrotu za zakupy w Biedronce z Eurokontem Mobilnym w Banku Pekao

„Jeśli nie posiadasz rachunku osobistego w Banku Pekao S.A. załóż Eurokonto Mobilne i płać kartą sklepach Biedronka, a 20% wróci do Ciebie!”

Takim hasłem Bank Pekao zachęca do skorzystania z oferty swojego Eurokonta Mobilnego.

Jak uzyskać 20% zwrotu za zakupy w Biedronce?

  1. Przyjdź do placówki Banku Pekao S.A.,
  2. Poproś Doradcę o kupon promocyjny i załóż Eurokonto Mobilne,
  3. Płać kartą MasterCard Banku Pekao S.A. otrzymaną do Eurokonta Mobilnego i odbieraj 20% zwrotu za zakupy w Biedronce w okresie trwania promocji.

Jednym z warunków otrzymania zwrotu jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia ww. promocji.

Aby zwrot został naliczony to minimalna kwota pojedynczej transakcji kartą biorącej udział w promocji musi wynosić 50 zł.

Promocja trwa od 24.11 do 24.12.2014 r. lub do wyczerpania puli nagród. Warto zaznaczyć, że według regulaminu Bank przeznaczył na nagrody aż 1 000 000 zł.

Promocja dotyczy nowych Klientów oraz Klientów Banku nieposiadających rachunku osobistego w Banku Pekao S.A.

Szczegółowe warunki określa regulamin.

Ale gdzie jest haczyk?

Maksymalny zwrot, jaki możesz otrzymać w okresie trwania promocji, wynosi 50 zł. Czyli jak łatwo obliczyć aby otrzymać maksymalny zwrot należy dokonać jednorazowego zakupu na kwotę powyżej 250 zł lub 5 zakupów na kwoty powyżej 50 zł. W dodatku trzeba się uwijać bo czasu nie jest za dużo.

Choć dla aktywnych użytkowników konto i karta są darmowe to nie można też pominąć kwestii opłat za prowadzenie konta i kartę debetową wydaną do rachunku w przypadkach niespełnienia warunków narzuconych przez bank:

  • Opłata za prowadzenie rachunku wynosi 5,99 zł – dla Klientów regularnie przekazujących na rachunek wynagrodzenia, stypendia, czy inne stałe wpływy w kwocie min. 500 zł miesięcznie, prowadzenie konta jest bezpłatne.
  • Opłata za kartę debetową do rachunku wynosi 3,99 zł miesięcznie – wystarczy wykonać co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe w miesiącu aby karta była za darmo.