500 zł premii w ramach promocji „Zyskuj z eKontem” w mBanku

mbank poczuj moc ekonta 500 zl premii za eKonto

Pod nazwą „Zyskuj z eKontem” ruszyła kolejna akcja promująca eKonta mBanku. Tym razem za założenie i aktywne korzystanie z konta można otrzymać od banku aż 500 zł premii. Najważniejszą  zaletą obecnej promocji jest to, że połowę premii zgarniemy niemal ze 100 % pewnością.

500 zł premii za eKonto – dla kogo?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w dniu złożenia wniosku konto nie są stroną umowy z mBank:
„Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym.”

Oznacza to, że w przypadku rozwiązania umowy o konto przed rozpoczęciem promocji lub posiadania rachunku firmowego czy walutowego możemy wziąć udział w promocji.

Jeśli spełniacie powyższy warunek to na złożenie wniosku o eKonto standard lub eKonto plus wraz z kartą debetową macie czas do 31 maja 2016 roku.

Pozostało jeszcze:

mbank poczuj moc ekonta 500 zl premii za eKonto

10 zł za pierwsze logowanie

Pierwszą z nagród w wysokości 10 zł dostaniemy już za sam fakt otwarcia konta oraz aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej. Musimy się jednak spieszyć bo tę czynność musimy wykonać w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemu banku rachunku eKonto.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych.

Moneyback do 50 zł miesięcznie

Ta część premii to moneyback za płatności kartą w sklepach. Przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych będziemy mogli zgarnąć 2% wartości płatności kartą i 4% wartości płatności BLIK. Limit miesięczny zwrotu to 50 zł.

Zgodnie z regulaminem za płatności kartą uznaje się transakcje bezgotówkowe dokonane w punktach handlowo-usługowych. Oznacza to, że prawdopodobnie zakupy w internecie nie będą zaliczanie do premii.

Pierwszym miesiącem w którym będziemy mogli zgarnąć zwrot jest miesiąc następujący po miesiącu w którym zawarto umowę. Jeśli umowę zawrzemy w marcu, to drugim miesiącem po marcu będzie kwiecień.

Dodatkowo aby zgarnąć zwrot będziemy musieli spełnić dodatkowo trzy warunki:

 • wydać bezgotówkowo kartą oraz BLIKiem łącznie min. 250 zł,
 • zapewnić w danym miesiącu wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym wpływ nie może pochodzić z innego rachunku uczestnika promocji,
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania transakcji.

Dodatkowa  premia 240 zł

Gdy spełnimy wszystkie warunki poprzednich części premii tj. 10 zł za aktywacje, a później 5 moneybacków (w dowolnej kwocie), otrzymamy końcową premię w wysokości 240 zł.

Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków (czyli po 5 miesiącu zgarniania zwrotów).

eKonto standard i plus

Na koniec wpisu informacja o zmianach w ofercie eKont. mBank wreszcie postanowił uprościć ofertę kont. Wycofane zostały eKonto, eKonto mobilne, eKonto mobilne plus oraz mKonto Multi. W ich miejsce mamy nowe dwa konta: eKonto z taryfą standard oraz eKonto z taryfą plus.

eKonto z taryfą standard to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę po wykonaniu 5 transakcji kartą (w przeciwnym razie 4 zł)
 • 0 zł za wypłaty z ponad 9000 bankomatów (Euronet, BZ WBK, Planet Cash)
 • 0 zł za BLIK (płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za polecenia zapłaty

eKonto z taryfą plus to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku w przypadku zasilenia konta kwotą min. 1000 zł (w przeciwnym razie 5 zł)
 • 0 zł za kartę po wykonaniu 5 transakcji kartą (w przeciwnym razie 4 zł)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
 • 0 zł za BLIK (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za polecenia zapłaty

Więcej informacji tradycyjnie w regulaminie promocji „Zyskuj z eKontem” oraz na stronie promocji banku – 500 zł w promocji „Zyskuj z eKontem”

 

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach