Bank Zachodni WBK: Konto Godne Polecenia z Premią 60 zł + tablet Galaxy Tab 3 Lite

BZWBK Konto Godne Polecenia

Zakładając Konto Godne Polecenia kolejny już raz będziemy mogli zdobyć premię na start. Ruszyła bowiem nowa promocja Agory i BZWBK, w której można zyskać gwarantowaną premię w wysokości 60 zł oraz wygrać jeden z tabletów Galaxy Tab 3 Lite.

Za samo otwarcie konta w promocji „Konto z premią” dostaniemy już 50 zł. Kolejne 10 zł trafi do nas jeżeli tylko zainstalujemy aplikację mobilną i za jej pomocą otworzymy lokatę mobilną. Ale to nie wszystko! Codziennie w konkursie „Szybsi zyskują więcej” do zdobycia jest tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite.

Uczestnikami promocji nie mogą być osoby posiadające konto osobiste w BZWBK na dzień 20.08.2015 r.

Aby wziąć udział w promocji i zdobyć premię wystarczy:

  1. Najpóźniej do 15.09.2015 r. zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji.
  2. Za pomocą linka otrzymanego na zarejestrowany adres email, potwierdzić udział w promocji.
  3. Złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia z kartą płatniczą MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni oraz do 15.10.2015 r. zawrzeć umowę i wykonać kartą dowolne płatności  na łączną kwotę co najmniej 100 zł.

BZWBK Konto Godne Polecenia

Na wypełnienia formularza pozostało:

 

>> Zyskaj premię do 60 zł i wygraj tablet – zarejestruj się w promocji

Najpóźniej do 28.10.2015 r. organizator promocji (Agora) powiadomi mailowo uczestników promocji, którzy spełnili wszystkie warunki  o przyznaniu premii. Wówczas do 4.11.2015 r. będzie trzeba uzupełnić dane niezbędne do jej wypłaty.

Uwaga: Regularnie zdarzają się sytuacje, że maile od organizatorów promocji trafiają do folderów „spam”. Ważne jest by zapamiętać tą datę i nie przegapić tego maila, ponieważ czasu na uzupełnienie danych będzie niewiele.

Zgodnie z regulaminem promocji, premia gwarantowana w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w terminie do 19.11.2015 r. Te same terminy dotyczą też premii dodatkowej w wysokości 10 zł przysługującej osobom, które pobiorą aplikację BZWBK24 mobile (dostępną na telefony z systemem Android, iOS oraz Widnows Phone, a także tablety z Android i iOS) i za jej pomocą do 15.10.2015 r. założą lokatę mobilną na kwotę co najmniej 1 000 zł.

Konkurs „Szybsi zyskują więcej”

Oprócz premii, przez 27 dni (od 20.08. do 15.09.2015 r.) codziennie można zdobyć również nagrodę rzeczową w postaci tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite.

Nagrodę otrzyma uczestnik, który jako pierwszy danego dnia założy i zasili lokatę mobilną kwotą minimum 1000 zł oraz utrzyma ją co najmniej do 15.10.2015 r. O przyznaniu nagrody decyduje dzień, godzina i minuta założenia lokaty, a w przypadku takiego samego czasu, decydująca będzie kwota zdeponowana na lokacie.

Zwycięzcy konkursu o przyznaniu nagród zostaną powiadomieni mailowo do 28.10.2015 r.

>> Zyskaj premię do 60 zł i wygraj tablet – zarejestruj się w promocji

Konto Godne Polecenia – ile kosztuje?

Konto Godne Polecenia jest darmowe. Płatna jest natomiast karta wydawana w tej promocji do konta czyli MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni. Bezwarunkowa miesięczna opłata za karty to  7 zł. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby po spełnieniu warunków powyższej promocji (tj. wydania min. 100 zł), udać się do placówki BZ WBK i zamknąć kartę lub wymienić na tańszą kartę Visa Sol. Będzie ona darmowa jeśli za jej pomocą wykonamy miesięcznie co najmniej pięć transakcji na dowolne kwoty (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł).

Umowę o konto i kartę można zawrzeć za pomocą przelewu autoryzującego lub za pośrednictwem kuriera.

Lokata mobilna dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku. Ulokować na niej można kwotę od 1 000 do 20 000 zł, a stałe oprocentowanie wynosi 2,5% w skali roku.

 

Regulaminy promocji i konkursu dostępne tutaj.