BNP Paribas – iKonto z premią 70 zł i 3% Money back

iKonto z premią

Powraca promocja organizowana przez Agorę, w której można otrzymać 70 zł premii za otwarcie iKonta w BNP Paribas. Obecna – 2 edycja promocji trwa od 26 stycznia do 16 lutego 2015 roku.  Czasu więc jest niewiele!

Warunki promocji iKonto z premią 70 zł i Money back 3 %?

Z obecnej edycji promocji wyłączeni są byli i obecni klienci banku.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 70 zł premii, należy zarejestrować się na specjalnie przygowanej stronie akcji (podając imię, nazwisko i adres e-mail).

Następnie zakończyć proces rejestracji klikając w link z otrzymanego od Organizatora promocji maila.

Po potwierdzeniu rejestracji należy użyć przycisku „Otwórz iKonto”, wypełnić wniosek i otworzyć iKonto z premią w banku BNP Paribas.

Otwarcie iKonta z premią odbywa się poprzez wykonanie przelewu autoryzacyjnego. Wszystko przez internet – bez wychodzenia z domu. Zgodnie z regulaminem promocji cały proces (rejestracja, złożenie wniosku i otwarcie konta) trzeba wykonać przed dniem 16.02.2015 r.

Następnie należy do dnia 9.03.2015 roku wykonać płatności kartą wydaną do konta na kwotę minimum 150 zł. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane. Płatność uznaje się za dokonaną z chwilą jej zaksięgowania w systemie BNP Paribas.

Jeśli wszystko wykonany zgodnie z regulaminem organizator promocji powiadomi nas mailowo o przyznaniu premii do dnia 17.03.2015 r. Będziemy mieć wtedy czas do 25.03.2015 r. aby wypełnić dane niezbędne do odebrania nagrody w założonym na samym początku procesu profilu. Wypłata premii odbędzie się do 31.03.2015 r. na aktywne konto w BNP Paribas.

Darmowe iKonto i do 50 zł Money back co miesiąc

iKonto z premią i money back

Samo iKonto to bardzo ciekawy i nowoczesny produkt. Po pierwsze jest ono darmowe (o ile tylko wpłynie na nie 1000 zł miesięcznie – może być ze swojego konta w innym banku.

Po drugie karta do konta również jest darmowa (o ile wydamy nią 200 zł miesięcznie).

Po trzecie iKonto oferuje 3% zwrotu od transakcji w internecie dokonanych poprzez PayU np. na Allegro, doładowań telefonu czy  transakcji w większości sklepów internetowych (lista sklepów)

Po kolejne mamy darmowe wypłaty z bankomatów banku BNP Paribas oraz 4 darmowe wypłaty miesięcznie z bankomatów innych sieci.

Ubezpieczenie wydanej do rachunku iKonto karty również jest bezpłatne.

Złóż wniosek o otwarcie iKonta i zgarnij 70 zł

Regulamin promocji iKonto z premią dostępny jest pod tym adresem. Pozostałe regulaminy dostępne są w stopce strony akcji.