BZ WBK: 120zł za konto osobiste założone przez internet.

bzwbk premia za konto przez internet

Wystartowała kolejna po 150 zł w promocji, „Konto dla inwestora” za konto i rachunek maklerski promocja BZ WBK. Tym razem jako premię do konta osobistego otrzymać można voucher do Empiku o wartości 20 zł oraz 100 zł do wydania na karcie prepaid.

Dla kogo voucher na 20 zł oraz 100 zł na karcie prepaid za konto przez internet?

Aby skorzystać z promocji konieczne jest spełnienia warunku nowego klienta banku. Zgodnie z regulaminem z promocji skorzystać może osoba, która na dzień 27.03.2015 r. nie posiadała konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A.

Promocji trwa od 27 marca do 30 kwietnia 2015 r. Jako dzień przystąpienia do promocji traktuje się dzień podpisania umowy. Ważne jest, aby nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podać numer telefonu komórkowego do kontaktu.

Nagrodę w postaci vouchera 20 zł do sklepu internetowego Empik otrzymamy już za samo zawarcie umowy o konto przez internet. Voucher zostanie przesłany najpóźniej do 31 maja 2015 r. na adres email który wskażemy we wniosku o konto.

Druga nagroda to karta prepaid doładowana kwotą 100 zł. Aby ją otrzymać wystarczy przelewać co miesiąc na otwarte konto przez internet min. 800 zł w  każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym klient zawarł umowę o Pakiet Konta. Co więcej nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego.

Liczy się data zaksięgowania przelewu. Nie może być to przelew własny wykonany między rachunkami w Banku Zachodnim WBK S.A. Nie natomiast ma żadnego problemu, aby wpływ pochodził z naszego rachunku w innym banku.

Karta prepaid zostanie wysłana do dnia 31 sierpnia 2015 r.

Jakie konto przez internet założyć?

Zgodnie z regulaminem promocji możemy wybrać dowolny rachunek osobisty z oferty w banku BZ WBK. Nie ma znaczenia czy założymy Konto Godne Polecenia, Konto 1|2|3 czy też Konto Aktywni +50.  Najważniejsze jest chyba to aby konto było darmowe 😉 W związku z tym z wymienionych powyżej rachunków najlepszym wyborem wydaje się Konto Godne Polecenia, które jest darmowe bez spełniania dodatkowych warunków. W przypadku Konta 1|2|3 musielibyśmy przelewać na rachunek bankowy minimum 2 tys. złotych miesięcznie, a w przypadku Konta Aktywnie +50 – minimum 1000 zł.

Aby spełnić warunek promocji konieczne jest również zamówienie karty do konta.  Warto zapoznać się więc z ofertą kart debetowych do kont prowadzonych przez bank BZ WBK. Przykładowo do Konta Godnego Polecenia możemy zamówić kartę Visa Sol, za którą nie poniesiemy opłaty po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych. Karta którą otrzymamy do konta (MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni) będzie nas kosztowała 7 zł miesięcznie.

Załóż Konto Godne Polecenia i zgarnij łatwe 120 zł!

Jest to bardzo łatwa promocja, z której może skorzystać niemal każdy. Założenie konta to kilka kliknięć myszką, a przelew 800 zł można robić ze swojego rachunku w innym banku a nawet ustawić odrazu 3 przelewy zaplanowane i mieć spokojną głowę o spełnienie warunków promocji.

Wszystkie szczegóły dostępne w regulaminie promocji.
Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach