Comperia Bonus 4 – konto z lokata nawet na 5% w Eurobanku i premia gwarantowana!

Comperia Bunus 4

Wczoraj tj. 06.10.2015 roku ruszyła kolejna, 4 już edycja akcji Comperia Bonus. Akcja organizowana przez Comperię to szansa na premię za otwarcie konta oraz świetne oprocentowanie środków na lokacie i na koncie osobistym. W tej edycji akcji możemy zgarnąć premię gwarantowana 50 zł, 4% na koncie osobistym i nawet 5% na lokacie.

Premia gwarantowana 50 zł, 4% na koncie osobistym i nawet 5% na lokacie.

Aby wziąć udział w akcji:

  1. Zarejestruj się na stronie promocji
  2. Na wskazany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym, prowadzącym dalej do złożenia wniosku o konto w Eurobanku.  Wniosek należy złożyć najpóźniej do 31.10.2015 r.
  3. Wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej dla Comperia.pl. Zgoda potrzebna jest w celu procesu weryfikacyjnego spełnienia warunków promocji
  4. Do 09.11.2015 r. zawrzyj umowę o konto ( za pomocą przelewu weryfikującego ze swego konta w innym banku lub podpisując dokumenty za pośrednictwem kuriera)
  5. W ciągu 30 dni od otwarcia konta załóż 3-miesięczną „Lokatę na dobry start” na kwotę co najmniej 200 zł
  6. Najpóźniej 31.12.2015 r. otrzymasz premię

 

Comperia Bunus 4 schemat

Akcja trwa od 06.10.2015 do 31.10.2015 roku

Na udział w akcji masz jeszcze:

Dla kogo Comperia Bonus 4?

Zgodnie z regulaminem, uczestnikiem promocji może być osoba, która
„w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem do konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank i nie była stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Banku”

Premie wypłacane w promocji nie podlegają opodatkowaniu.

„Lokata na dobry start ” – szczegóły

Lokata, którą należy założyć w promocji to 3-miesięczny depozyt. Jej oprocentowanie jest zależne od wpłaconej kwoty:

  • 4% dla kwoty od 200 do 10 000 zł
  • 3% dla kwoty powyżej 10 000 zł (do 50 000 zł)

UWAGA! Oprocentowanie lokaty po jej upływie można  podnieść nawet do 5% w skali roku. Stanie się tak w momencie odnawiania lokaty na okres kolejnych 3 miesięcy. Aby tak się stało w okresie pierwszych 3 miesięcy na swoje konto osobiste powiązane z lokatą należy zapewnić minimum jeden przelew z tytułu umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury lub renty w wysokości min. 500 zł. Odnowiona lokata będzie wówczas oprocentowana w następującej wysokości:

  • 5% dla kwoty od 200 do 10 000 zł
  • 4% dla kwoty od 10 000,01 zł do 50 000 zł

Jeśli nie jesteś w stanie spełnić powyższego warunku, możesz po odnowieniu przez kolejne trzy miesiące korzystać z oprocentowania na poziomie 4% (do 10 000 zł) lub 3% (10 000,01 zł do 50 000 zł). W tym celu niezbędne jest wykonanie co najmniej dziewięciu płatności kartą na łączną kwotę min. 600 zł w terminie do 5 dni przed dniem odnowienia lokaty.

Konto w Eurobanku: pakiet Active lub Prestige

Przystępując do promocji Comperia Bonus 4 i otwierając konto w Eurobanku, możesz wybrać w jeden z dwóch dostępnych pakietów.

Ile kosztuje konto Active?
Konto Active może nas kosztować 9 zł miesięcznie. Na szczęście łatwo pozbyć się tej opłaty – wystarczy, że suma wpływów na rachunek wyniesie w danym miesiącu 1 500 zł lub średnie saldo na rachunkach i lokatach wyniesie 15 000 zł. Alternatywnie z opłaty zwalnia nas posiadanie kredytu lub karty kredytowej w banku, ale zakładamy, że to nie jest opcja dla was.

Karta Visa Electron/MasterCard Debit do konta Active kosztuje 4,90 zł miesięcznie, ale jeśli wydamy nią min. 400 zł, to bank zwróci nam pobraną opłatę. Karta MC Debit NFC może nas kosztować 5,95 zł.

Ile kosztuje konto Prestige?
Konto Prestige może nas kosztować aż 21 zł miesięcznie, ale i tej opłaty można się pozbyć zapewniając wpływy na konto w wysokości 3 000 zł lub średnie saldo w wysokości 50 000 zł lub .

Jeśli chodzi kartę płatniczą – warunki są identyczne jak w przypadku konta Active, ale bank wymaga od nas wydania o stówkę więcej – czyli 500 zł miesięcznie, aby zostać zwolnionym z opłaty.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji banku.

Jeśli nie zależy Ci na odsetkach od środków znajdujących się na koncie osobistym, lepszym wyborem wydaje się być konto w pakiecie Active.

Zarejestruj się w promocji Comperia Bonus 4 i zarób na konie oraz na lokacie

Czy wiesz, że można zwiększyć premię?
Uważamy, że warto przypomnieć o dostępnym w Eurobanku programie Rodzina i Przyjaciele. Możemy dzięki niemu zarobić w dwojaki sposób. Po pierwsze: polecając konto innej osobie (np. współmałżonkowi) – zgarniemy w ten sposób 100 zł, a nasz współmałżonek kolejne 100 zł. Po drugie: płacąc kartą w punktach, za które bank oferuje dodatkowe 5% zwrotu – głównie miejsca „aktywne” czyli teatry, kina, obiekty sportowe oraz wszelkie usługi związane z podróżowaniem.

Konkurs „Ulokuj się w nowym aucie jak finansowy Bonsu”

Comperia dodatkowo wystartowała z konkursem, w którym każdy uczestnik może wygrać jedną z nagród. Jeśli chcemy powalczyć o samochód Toyota Aygo, iPhone 6S lub iPada mini 2, to wystarczy spełnić warunki promocji i stworzyć pracę konkursową w formie pisemnej (do 1000 znaków) lub video umieszczone w serwisie Youtube (max. 5 minut) odpowiadającą na pytanie: „Kto to jest finansowy Bonsu?”.

Pracę w konkursie należy wysłać do 31 grudnia 2015 na adres bonsu@comperiabonus.pl.

Szczegóły akcji Comperia Bonus dostępne w regulaminie.
Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach