Comperia Bonus 4: Łatwiejsze warunki oraz możliwość wygrania Toyoty Aygo!

Comperia Bunus 4 nowe warunki

Firma Comperia ogłosiła zmianę warunków promocji. Po pierwsze bonus w postaci 50 zł wypłacany będzie za samo założenia konta osobistego oraz lokaty (bez konieczności wydawania kartą 400 zł). Po drugie, w dodatkowym konkursie do wygrania będzie samochód Toyota Aygo, iPhone 6S oraz iPad Mini 2.

Brak konieczności wydawania 400 zł kartą

Od teraz regulamin promocji nie wspomina już o konieczności wydania kartą 400 zł. Dodatkowo zmiana dotyczy również uczestników, którzy wzięli udział w promocji przez zmianami regulaminu.

Szczegóły promocji, z dokładnym jej prześwietleniem, dostępne są w naszym wpisie: Comperia Bonus 4 – konto z lokata nawet na 5% w Eurobanku i premia gwarantowana!

>> Przejdź na stronę Comperia Bonus i odbierz swoje 50 zł premii

Konkurs „Ulokuj się w nowym aucie jak finansowy Bonsu”

Comperia, aby jeszcze zwiększyć atrakcyjność promocji  wystartowała dodatkowo z konkursem, w którym każdy uczestnik może wygrać jedną z nagród. Jeśli chcemy powalczyć o samochód Toyota Aygo, iPhone 6S lub iPada mini 2, to wystarczy spełnić warunki promocji i stworzyć pracę konkursową w formie pisemnej (do 1000 znaków) lub video umieszczone w serwisie Youtube (max. 5 minut) odpowiadającą na pytanie: „Kto to jest finansowy Bonsu?”.

Pracę w konkursie należy wysłać do 31 grudnia 2015 na adres: bonsu@comperiabonus.pl.
Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach