eKonto z premią 100 zł od mBanku

mBank ekonto z premią 100 zł

Od 24 listopada br. mBank daje 100 zł za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z niego oraz karty. Oferta jest dostępna do 31 grudnia 2014 r. Sprawdź co trzeba zrobić, aby zgarnąć bonus 100 zł od mBanku!

Ile można zyskać?

Do zdobycia jest bonus w postaci zwrotu na konto kwoty dwóch transz w kwocie 50 złotych, w kolejnych dwóch miesiącach po otwarciu rachunku. Premia będzie wypłacana do końca miesiąca, następującego po tym, w którym zostały spełnione warunki. Maksymalnie można zyskać 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Rachunek z premią 100 zł” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 24 listopada 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. otworzą eKonto z kartą płatniczą.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 100 zł od mBanku?

W dwóch miesiącach wypłacania premii (po 50 zł) trzeba spełnić warunki wpływu na konto i odpowiedniej kwoty wydanej przy użyciu karty płatniczej.

Aby otrzymać bonus 50 zł w pierwszym miesiącu, należy spełnić następujące warunki:

 1. Założyć konto do 31 grudnia 2014 r.,
 2. Zapewnić w danym miesiącu jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie minimum 500 zł,
 3. Dokonać płatności kartą w danym miesiącu kalendarzowym na łączną kwotę co najmniej 250 zł (transakcje muszą być rozliczone i zaksięgowane w danym miesiącu),
 4. Nie anulować transakcji kartą do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana.

Aby zdobyć premię w wysokości 50 zł w drugim miesiącu, musisz spełnić w danym miesiącu następujące warunki:

 1. Zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie min. 1000 zł,
 2. Dokonać płatności kartą w danym miesiącu kalendarzowym, na łączną kwotę minimum 250 zł (transakcje muszą być rozliczone i zaksięgowane w danym miesiącu),
 3. Nie anulować transakcji kartą do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana.

Co ważne przelewy można wykonać ze swojego rachunku w innym banku. Regulamin nie precyzuje z jakiego źródła powinny pochodzić zasilenia konta.

eKonto z premią, czy warto?

mBank jest kolejnym z banków które płaci za otwarcie konta premię. Swoich nowych klientów premiuje BZWBK, o czym pisaliśmy tutaj, czy też Pekao (tutaj).  Jak widać nie są to duże premie i ta w mBanku jest największa. Warunki promocji zawarte w regulaminie są zrozumiałe i nie ma w nich haczyków. Jeśli macie wolne środki w wysokości 1500 zł zdobycie dodatkowej stówki nie powinno stanowić większego problemu. Samo konto nie będzie Cię kosztować nic, natomiast z opłaty za kartę zwalnia wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 100 złotych w miesiącu.

Opłaty za eKonto z premią

Biorąc udział w promocji otwierasz „tradycyjne” eKonto, które wiąże się z następującymi opłatami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z ponad 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK, Planet Cash,
 • wypłaty z bankomatów obcych: 3% kwoty transakcji, min. 5 zł, maks. 9 zł,
 • 0 zł za kartę debetową przy aktywnym transakcjach na kwotę min. 100 zł w miesiącu, w innym przypadku: 4 zł.

Szczegóły oferty w regulaminie.