Getin UP: 600 zł zwrotu na stacjach Orlen i 100 zł za przeniesienie konta

GetinUp Orlen

Z pewnością pamiętacie starą promocje Getin Banku, dzięki której dało się tankować paliwo po cenach znacznie niższych niż te na stacjach paliw. Promocja ostatnio nie była już aktywna ale wystartowała za to nowa akcja. Dzięki nie zapłacimy mniej za paliwo – tym razem na stacjach Orlen.

5% zwrotu za paliwo za stacjach Orlen

Promocja „Tańsze Paliwo na Orlen” przeznaczona jest dla osób, które posiadają konto Getin UP. Zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku. Nie ma znaczenia, czy konto jest już otwarte lub czy dopiero je otworzymy i w jaki sposób zostanie założone. Dla obecnych klientów istotne jest tylko to, aby konto nie było już objęte inną promocją prowadzoną przez bank (za wyjątkiem Pakietu Korzyści „Mój Bank”).

Nie posiadasz tego typu rachunku? Załóż je już teraz!

Do promocji może przystąpić każdy, w terminie 01.09.2015 – 29 .02.2016 r. Momentem przystąpienia jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł, zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia na kwotę minimum 1000 zł oraz akceptację wszystkich zgód marketingowych w banku.

Czyli zakładamy konto GetiUp i po otrzymaniu dostepu do konta i karty, spełniamy powyższe warunki.

Od momentu przystąpienia do promocji odliczany będzie każdemu uczestnikowi indywidualny okres 12 miesięcy przez który obowiązywać będzie promocja. W każdym z miesięcy do zgarnięcia jest maksymalnie 50 zł.

Bank premiował zwrotem będzie wszystkie transakcje bezgotówkowe na stacjach Orlen w postaci zwrotu 5% wartości transakcji. Nie ma znaczenia, czy na kupimy paliwo, gaz, czy zrobimy dowolne zakupy na stacji – bank zapłaci nam za każdą operację.

Załóż konto Getin UP i skorzystaj z promocji

Zwrot wypłacany będzie do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonaliśmy premiowane operacje kartą.

100 zł za przeniesienie konta

Oprócz 600 zł (12 miesięcy po 50 zł), które możemy zgarnąć z tytułu zwrotu za zakupy, bank umożliwia nam zgarnięcie dodatkowych 23100 punktów programu VITAY o wartości 100 zł. Premię tą otrzymamy za przeniesienie swojego konta z obecnego banku do Getin Banku.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Podsumowując. Dla nowych klientów – składamy wniosek o konto Getin UP, wydajemy dowolnie kartą 300 zł, zaznaczamy zgody marketingowe i przelewamy pensje. Od tego momentu bank traktuje nas jako uczestników promocji i możemy zgarniać 5% zwrotu za transakcje na stacjach Orlen. Proste?

Przypominamy również o innej promocji dla kierowców od Citi: Wideorejestrator Mio Mivue 600, cashback 200 zł i 3000 punktów Payback od Citibanku! Być może okaże się dla was bardziej atrakcyjna.

Powodzenia

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach