Konto osobiste z premią 120 zł w promocji iKontoaktywator w BGŻ BNP Paribas

Konto osobiste z premią w promocji iKontoaktywator

Pojawiła się nowa możliwość zgarnięcia premii za założenie konta osobistego z premią w promocji iKontoaktywator banku BGŻ BNP Paribas. Do zgarnięcia mamy 60 + 60 zł oraz oprocentowanie 4% na rachunku osobistym za spełnienie kilku prostych warunków!

Dla kogo konto osobiste z premią w promocji iKontoaktywator?

Aby skorzystać z oferty niestety konieczne jest bycie nowym klientem banku – czyli osobą, która nie jest stroną umowy ramowej  żadnego produktu banku BGŻ BNP Paribas oraz nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w tym banku (banków BGŻ i BNP Paribas przed połączeniem również)

Jeśli spełniamy powyższy warunek to musimy dokonać zgłoszenia przez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji.

UWAGA: założenie konta poza stroną promocji pozbawia nas możliwości zdobycia wygenerowanego dla nas linku i zdobycia 120 zł.

>> Przejdź na stronę promocji i wypełnij formularz

Podczas wypełniania formularza należy zaznaczyć jedynie podstawowe zgody. Nie ma żadnych zgód na spam marketingowy.

Jak zgarnąć 120 zł za iKontoaktywator?

Na przystąpienie do promocji mamy czas do 10 lutego 2016 roku. Jest jednak limit 1000 uczestników, po osiągnięciu którego organizator zablokuje możliwość dalszego zgłaszania.

Jeśli uda nam się zawrzeć umowę do 15 lutego oraz zasilimy nowo-otwarte konto do końca lutego, to załapiemy się na pierwszą z nagród w wysokości 60 zł. Ważne, aby w dniu 15 lutego 2016 roku być posiadaczem również karty, o którą się zawnioskowało podczas składania wniosku o konto.

Kolejne 60 zł otrzymamy pod warunkiem zasilenia w marcu br. konta kwotą 1000 zł oraz dokonania transakcji kartą na kwotę min. 300 zł.

Jak odebrać premię?

Każdy uczestnik otrzyma od organizatora maila z możliwością zalogowania się do strony promocji i uzupełnieniem swoich danych do ewentualnego odbioru premii (sprawdzajcie również folder SPAM). Czas na uzupełnienie danych będziemy mieli do 28 lutego 2016 roku. Jeśli spełnimy warunki promocji, to organizator powiadomi nas o tym do dnia 4 marca i/lub 7 kwietnia. Nagroda w postaci obiecanych 60 zł zostanie wypłacona do 16 marca/19 kwietnia 2016.

Według regulaminu promocji w dniu wypłaty premii musimy być posiadaczami konta osobistego oraz karty debetowej.

Konto osobiste z premią w promocji iKontoaktywator – co musisz wiedzieć?

iKontoaktywator jest kontem darmowym dla osób poniżej 26 roku życia. Nie zapłacimy wtedy ani złotówki również za kartę debetową. W innym przypadku konieczne jest spełnianie warunków promocji, aby konto i karta były darmowe:

  • za konto nie zapłacimy ani złotówki po zapewnieniu wpływu 1000 zł,
  • za kartę po dokonaniu transakcji kartą o wartości min. 300 zł.

Karta debetowa wydawana do iKontoaktywatora pozwala na bezpłatne wyciąganie pieniędzy ze wszystkich bankomatów.

Jeśli natomiast chodzi o promocyjne oprocentowanie 4% na rachunku: bank oferuje je przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia rachunku dla kwoty do 5000 zł włącznie. Warunkiem jest tylko, aby w danym miesiącu przelać sobie kwotę odpowiadającą wysokości salda. Mówiąc krócej: jeśli chcemy zarabiać 4% dla kwoty do 2000 zł/do 3000 zł/do 5000 zł, to w danym miesiącu na konto musi wpłynąć 2000 zł/3000 zł lub 5000 zł.

> Przejdź na stronę promocji i wypełnij formularz

 

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach