mBank – eKonto mobilne ze zwrotem 2%

eKonto mobilne ze zwrotem

mBank wycofując oprocentowanie środków na eKontach mobilnych przygotował jednocześnie nową promocję dla swoich nowych klientów. Od dziś obowiązuje promocja „Zarabiaj z eKontem mobilnym” w której mBank będzie wypłacał money back w wysokości 2 % kwoty płatności dokonanych kartą lub BLIKiem.

eKonto ze zwrotem – zasady promocji

Promocja rozpoczyna się w dniu 08.04.2015 roku i trwa do 30.06.2015 roku.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które przed dniem 08.04.2015 roku nie były lub w dniu 08.04.2015 roku nie są stroną umowy o konto oszczędnościowo-rozliczeniowe. Dotyczy to zarówno współposiadaczy oraz pełnomocników. Czyli z promocji odpada każdy, kto wcześniej miał już konto osobiste w mBanku.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy:

  • złożyć wniosek o otwarcie eKonta mobilnego lub eKonta mobilnego plus wraz z kartą debetową (z promocji wykluczone są wnioski o otwarcie konta wspólnego)
  • zawrzeć umowę o powyższe produkty (można to zrobić w najdogodniejszy sposób: za pomocą przelewu z rachunku w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku)

Zwrot 2 % od każdej transakcji ale pod pewnymi warunkami

mBank przez 6 miesięcy będzie nam wypłacał premię w wysokości 2 % kwoty wydanej kartą debetową, kartą kredytową powiązaną z kontem lub poprzez BLIK. Miesięcznie maksymalnie możemy otrzymać 50 zł zwrotu, a łącznie przez 6 miesięcy 300 zł. Premia nie jest opodatkowana.

Jak więc nie trudno wyliczyć, aby otrzymać maksymalny zwrot, musimy miesięcznie wydawać 2500 zł. Zwrot zostanie zaksięgowany na naszym rachunku do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym dokonaliśmy płatności.

Aby otrzymać premię trzeba jeszcze spełnić dwa warunki:

  • wykonanie w danym miesiącu płatności kartami lub poprzez BLIK na łączną kwotę min. 250 zł
  • uzyskanie w danym miesiącu wpływu na konto w kwocie co najmniej 1 000 zł (wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji)

Wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie promocji.
Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach