mBank – Odbierz nawet 600 zł na ZUS z kontem mBiznes

mBiznes 600 zł na ZUS

mBank w ostatnich miesiącach aktywnie walczy o nowych klientów, po listopadowo-grudniowej promocji eKonta z bonusem 100 zł, w styczniu i lutym postanowił powalczyć o klientów biznesowych oferując aż 600 zł zwrotu.

7 stycznia br. mBank wprowadził noworoczną promocję dla klientów biznesowych. Dotyczy ona dwóch kont biznesowych: mBiznes konto Start oraz mBiznes konto Komfort.

Dla kogo „600 zł na ZUS z kontem mBiznes”?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci mBanku, a przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe czy spółdzielnie.

 Jak zgarnąć zwrot oplat na ZUS?

To bardzo proste. Wystarczy w okresie promocji, tj. od 7.01.2015 r. do 28.02.2015 r. założyć konto biznesowe w mBanku: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort.

Następnie przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy należy dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł. Premia 50 zł będzie wypłacana za każdy miesiąc, w którym spełnimy ten warunek – do 30 dnia miesiąca następującego po miesiącu płatności składek. Łącznie możemy otrzymać więc aż 600 zł!

Rok prowadzenia konta za darmo

Promocja „600 zł na ZUS” to także 0 zł za mBiznes konto Komfort przez 12 miesięcy od otwarcia konta. mBiznes konto Start jest z założenia darmowe przez okres 12 miesięcy od rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej (po tym okresie konto automatycznie przekształaca sie w konto mBiznes Komfort).
Darmowa jest też karta do konta (uwaga na warunek przy koncie Start). Za wypłatę gotówki z bankomatów sieci BZ WBK, Euronet oraz Planet Cash również nie zapłacimy ani grosza. Oferta dotyczy też darmowej wpłaty gotówki w jednym z 950 wpłatomatów oznaczonych logo mBanku oraz w sieci Euronet i Cash Line.

Jako bonus mający nas zachęcić do usług księgowości otrzymujemy  jeszcze możliwość prowadzenia księgowości online przez 6 miesięcy za 0 zł.

Zalety konta firmowego w mBanku

  • nowoczesny i intuicyjny serwis transakcyjny
  • wygodna aplikacja mobilna
  • dostęp do sieci placówek
  • całodobowa pomoc Eksperta online
  • możliwość otwarcia kont walutowych w EUR, USD, GBP i CHF

Więcej w taryfie opłat i prowizji oraz regulaminie promocji.