Najlepsze konto oszczędnościowe? 3% w BGŻ Optima

bgzoptima najlepsze konto oszczędnościowe

Jesteście ciekawi które konto oszczędnościowe jest najlepsze? My wiemy :) i chętnie się z wami tym dzielimy.

Według nas, najlepsze konto oszczędnościowe to Konto  Indywidualne BGŻOptima. To ono od początku swego istnienia, niezmiennie jest jednym z wiodących kont na rynku. 70 razy konto oszczędnościowe BGŻOptima znalazło się na podium, w tym aż 29 razy na 1 miejscu! W styczniu 2015 r. ponownie nr 1 w rankingu kont oszczędnościowych bez ROR portalu Bankier.pl.

Kilkadziesiąt rankingów niezależnych ekspertów nie może się mylić!

Czy potrzebujesz więcej argumentów by lokować na nim swoje oszczędności?

Otwórz Konto Indywidualne BGŻOptima już dziś!

Dlaczego jest to najlepsze konto oszczędnościowe na rynku?

A to dlatego że oprocentowanie na nim to aż 3,0 % dla nowych środków do 100 000 zł (oproc. promocyjne, stałe w skali roku) Oprocentowanie obowiązuje od 27 stycznia do 26 marca 2015 r.
Do tego mamy całkowity brak opłat za prowadzenie konta oraz przelewy – bezpłatne wszystkie przelewy na Rachunek Powiązany oraz wszystkie rachunki prowadzone w BGŻOptima
Pełna elastyczności – wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz, bez utraty naliczonych odsetek

Oferta promocyjnego oprocentowania dla Nowych Środków dostępna dla obecnych i nowych Klientów

Jak otworzyć najlepsze konto oszczędnościowe?

Otwarcie Konta BGŻOptima to 4 proste kroki. Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko 5 minut. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów!

Jeżeli masz wolną gotówkę i nie chcesz blokować jej na dłuższy okres lokatą to oferta banku BGŻOptima jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Serdecznie polecamy tą ofertę. Nie ma w niej żadnych haczyków. Uważam, że każdy rozsądny oszczędzający powinien mieć darmowe konto w BGŻOptima!

Otwórz Konto Indywidualne BGŻOptima już dziś!