Nawet 600 zł na ZUS z kontem mBiznes w mBanku – promocja przedłużona

konto mBiznes 600 zł na ZUS

mBank przedłużył świetną promocję w której można odebrać nawet 600 zł premii za dokonywanie płatności składek na ZUS za pośrednictwem konta mBiznes. Wszyscy spóźnialscy mają szanse skorzystać z promocji do 31 marca 2015 r.

Przypomnijmy: mBank wprowadził promocję dla klientów biznesowych, która dotyczy ona dwóch kont biznesowych: mBiznes konto Start oraz mBiznes konto Komfort. Nowością jest to, że  mają gwarancje bezpłatności przez okres 12-stu miesięcy od założenia. Dodatkowo w zależności od wybranego pakietu (Start lub Komfort) będziemy mieć również odpowiednio 5 lub 20 bezpłatnych przelewów w miesiącu. Przelewy podatkowe i do ZUS są zawsze darmowe.

Dla kogo „600 zł na ZUS z kontem mBiznes”?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci mBanku, a przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe czy spółdzielnie.

Jak zgarnąć zwrot opłat na ZUS?

To bardzo proste. Wystarczy w okresie promocji, tj. od 02.03.2015 r. do 31.03.2015 r. założyć konto biznesowe w mBanku: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort.

Następnie przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy należy dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł. Premia 50 zł będzie wypłacana za każdy miesiąc, w którym spełnimy ten warunek – do 30 dnia miesiąca następującego po miesiącu płatności składek. Łącznie możemy otrzymać więc aż 600 zł!

Wszystkie szczegóły w promocji pozostają bez zmian i można się z nimi zapoznać w naszym wpisie mBank – Odbierz nawet 600 zł na ZUS z kontem mBiznes.

Jeszcze więcej w taryfie opłat i prowizji oraz aktualnym regulaminie promocji.