Orange Finanse: 150 zł zwrotu za faktury, 50% ekstra doładowania i konto oszczędnościowe 3,5%

Orange Finanse

Od 20 sierpnia br. trwa nowa promocja w Orange Finanse, w której premiowane będzie opłacanie faktur od Orange, doładowania kart prepaid oraz lokowanie oszczędności.

150 zł zwrotu za rachunki w Orange

Promocja nazywa się „25 zł mniej za fakturę w Orange” i jest przeznaczona dla osób, które w terminie 20.08 – 12.11.2015 r. otworzą konto osobiste w Orange Finanse. Nie ma znaczenia czy posiadaliśmy tam już konto wcześniej.

Zasady promocji są bardzo proste. Każdy, kto w danym miesiącu opłaci fakturę na rzecz Orange otrzyma 25 zł zwrotu. Ważne jednak, aby nasz rachunek był w danym miesiącu zasilony kwotą min. 1 000 zł jednym przelewem z innego banku.

Zwrot naliczany będzie przez pierwszych 6 pełnych miesięcy kalendarzowych od założenia konta. Zwrot wypłacony będzie do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Szczegóły promocji w regulaminie.

>> Załóż już teraz konto w Orange Finanse i odbierz bonusy

50% więcej za doładowanie przez Orange Finanse

Promocyjne doładowanie otrzymają osoby, które doładują konto abonenta Orange w taryfach na kartę: Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One, Orange Yes na kartę w Orange oraz Mobilnej Sieci Orange korzystających z ofert Mix za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub za pomocą aplikacji mobilnej Orange Finanse.

Doładowanie należy wykonać w okresie 16.08 – 9.11.2015 r. kwotą 5, 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł. Wówczas operator w ciągu 24 godzin doda do konta abonenta bonus będący równowartością połowy wykonanego doładowania. Niestety środki z bonusu mogą być wykorzystane jedynie w okresie 14 dni.

Szczegóły w regulaminie.

3,5% na koncie oszczędnościowym

Nadal aktualna jest również oferta „Dobry Start z Orange Finanse”. Jest to pakiet powitalny dla nowych klientów Orange Finanse, którzy konto założą najpóźniej do 12.11.2015 r. W tej ofercie Orange Finanse gwarantuje stałe oprocentowanie w wysokości 3,5% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące od otwarcia konta dla kwoty do 10 000 zł. Dodatkowo możemy również skorzystać z promocyjnych warunków dla Limitu na Start w kwocie 1 000 zł.

Szczegóły w regulaminie.

Prowadzenie konta osobistego w Orange Finanse jest bezwarunkowo darmowe. Darmowa jest również karta pod warunkiem wykonania min. 5 operacji bezgotówkowych kartą, w przeciwnym razie może pojawić się miesięczna opłata w wysokości 5 zł za korzystanie z bankomatów na terenie kraju. Opłaty tej nie poniesiemy również jeśli w danym miesiącu nie będziemy wypłacać gotówki z bankomatów.

>> Załóż już teraz konto w Orange Finanse i odbierz bonusy.

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach