Pieniądze Cię Lubią! – Bank BPH zwraca 3% za zakupy kartą

Pieniądze Cie Lubią!

Od kilku dni bank BPH prowadzi promocję „Pieniądze Cię Lubią!”. W tej promocji w każdym miesiącu przez rok można dostać 3% zwrotu za wszystkie transakcje kartą. Maksymalnie, każdego miesiąca można dostać aż 50 zł czyli w sumie 600 zł.  Wszystko to z darmowym kontem osobistym Lubie to! Konto. Tak dobrej promocji nie było już dawno.

Pieniądze Cię Lubią! – dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Czyli dla tych, którzy od dnia 01.01.2015 r. do dnia założenia konta nie byli posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w banku BPH. W przypadku rachunków wspólnych warunek ten muszą spełniać oboje współposiadacze.

Aby załapać się do promocji należy otworzyć rachunek  Lubię to! Konto oraz złożyć wniosek o kartę do konta do dnia 30.06.2015 r.

3% zwrotu od transakcji w punktach usługowo-handlowych

Promocja polega na przyznaniu nagrody premiowej w wysokości 3% wartości transakcji w punktach usługowo-handlowych, nie więcej jednak niż 50 zł w miesiącu kalendarzowym. Nie ma żadnych wykluczeń, transakcje możemy wykonać w każdym punkcie usługowo-handlowym na terytorium Polski, również w internecie. Sformułowanie Nagroda Premiowa oznacza brak podatku dochodowego potrącanego od kwoty premii! Nagroda będzie przekazywana na rachunek do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały dokonane i zaksięgowane transakcje (czyli np. za marzec w kwietniu) przez okres 12 miesięcy.

Konto Lubię to! za 0 zł

Człowiek podejrzliwy jest więc szuka, gdzie tu jest haczyk :) A tu psikus bo konto Lubię to! i karta do niego są zupełnie darmowe! Jedynym warunkiem jest dokonywanie min. 4 transakcji kartą miesięcznie. Ale przecież nie po to zakładamy konto z premiowanym transakcjami kartą aby ich nie wykonywać. W przeciwnym przypadku karta kosztuje 6 zł miesięcznie.

POWODY, ABY POLUBIĆ LUBIĘ TO! KONTO:
0 zł za prowadzenie konta – bez dodatkowych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za wydanie karty do konta
0 zł za przelewy w PLN przez Internet
0 zł za obsługę karty do konta jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy dowolną kartą płatniczą wydaną przez Bank BPH – w innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 6 zł)
0 zł za doładowanie telefonu komórkowego

Dodatkowe 50 zł za limit na koncie w promocji Pieniądze Cię Lubią!

Jeśli będąc już posiadaczem konta Lubię to! podpiszesz umowę o limit na koncie w trakcie trwania promocji oraz utrzymasz ją przez min. 6 miesięcy, otrzymasz dodatkowe 50 zł nagrody. To już łącznie do wyciągnięcia 650 zł!

Nic dodać nic ująć. Według mnie najlepsza promocja od roku! Regulamin jest przejrzysty, nie widzę w nim żadnych haczyków a na dodatek konto jest za 0 zł.

Jak najszybciej załóż konto w promocji Pieniądze Cię Lubią!

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach