Tanie zakupy – 10 % zwrotu za zakupy z kontem Getin Online

Getin Online promcja Tanie Zakupy

Konto Tanie Zakupy

Bank Getin Online posiada promocję „Konto Perfekcyjne z Kartą Tanie Zakupy”. Promocja ważna jest do odwołania. Korzystając z niej możemy zgarnąć 10% zwrotu za zakupy spożywcze, na stacjach paliw oraz w innych miejscach nawet do 300 zł w roku kalendarzowym. Bank na fali sukcesów promocji prowadzi już jej trzecią edycję.

10% zwrotu od zakupów

Promocja „Konto Perfekcyjne z Kartą Tanie Zakupy” przeznaczona jest dla każdej z osób nieposiadających w czasie przystąpienia do promocji rachunku bankowego w  Getin Online oraz która złoży wniosek internetowy o konto i kartę debetową wydaną w ramach niniejszej Promocji.

Promocja jest więc teoretycznie dla nowych klientów. Jednak nic nie stoi na przeszkodzi aby dotychczasowy klient banku zamknął swój obecny rachunek i założył nowy w promocji.

Zasady promocji Tanie Zakupy

Uczestnik otrzyma zwrot 10% każde zakupy w sklepach stacjonarnych, określonych regulaminem, dokonanych za pośrednictwem karty debetowej lub przez aplikację mobilną iKasa. Maksymalna kwota zwrotu to 40 zł miesięcznie, jednak nie więcej niż 300 zł w roku kalendarzowym.

Oczywiście nie otrzymamy premii za transakcje zwrócone.

Do punktów usługowo-handlowych w których zakupy kartą debetową będą premiowane zwrotem 10 % wartości transakcji zaliczamy te, które oznaczone są kodem MCC terminala:

  • 5921 – sklepy z piwem, winem oraz innym alkoholem,
  • 5411 – sklepy spożywcze, supermarkety spożywcze,
  • 5499 – sklepy spożywcze, sklepy z artykułami pierwszej potrzeby,
  • 5172 – ropa naftowa i produkty naftowe – paliwo,
  • 5541 – stacje serwisowe (z usługami dodatkowymi lub bez nich),
  • 5542 – samoobsługowe stacje benzynowe,
  • 5983 – stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna;

a także wszystkie punkty usługowo – handlowe, gdzie została udostępniona możliwość dokonywania transakcji płatniczych zainicjowanych przez Uczestnika przy użyciu aplikacji iKasa

(kod MCC – czterocyfrowe oznaczenie nadawane przedsiębiorstwu działającemu w danej branży w momencie zainstalowania terminalu do płatności kartami któregoś z globalnych operatorów kart np. MasterCard zródło: wikipedia.org)

Jak długo będziemy otrzymywać zwrot?

Okres uczestnictwa w promocji „Konto Perfekcyjne z Kartą Tanie Zakupy” jest liczony od dnia przystąpienia do promocji do dnia jej odwołania, przy czym bank gwarantuje regulaminem, że czas trwania promocji nie będzie krótszy niż 12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia uczestnika do promocji. Istotną informacją jest fakt, że z promocji oraz konta możemy zrezygnować w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji.

Jak założyć konto?

1. Złóż wniosek internetowy na stronie Getin Online.
2. W ciągu 24h od daty złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą telefonicznie bank, by ustalić dogodny dla Ciebie termin wizyty kuriera z umową.
3. W obecności kuriera podpisz otrzymane dokumenty.
4. Po otrzymaniu dokumentów Getin Online aktywuje Twoje konto.

Opłaty?

Promocja wiąże się z obowiązkową opłata za kartę debetową Tanie Zakupy do konta w wysokości 3,99 zł/mc. Dodatkowo jeżeli nie zasilimy konta kwotą min. 1000 zł/mc, bank pobierze opłatę za jego prowadzenie w kwocie 9,99 zł/mc. Łatwo obliczyć, że zasilając regularnie co miesiąc konto kwotą 1000 zł korzystanie z promocji będzie kosztować tylko 3,99 zł. Wystarczy więc oprócz zasilenia konta zrobić premiowane zakupy w kwocie 40 zł aby konto i karta były darmowe.

Według mnie jest to jedna z fajniejszych obecnie trwających promocji. Pamiętajcie aby zapoznać się z jej regulaminem.