Zarób 300 zł z eKontem mobilnym – II edycja

premia za eKonto mobilne

Właśnie wystartowała II edycja promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym” w mBanku. Choć nazwa promocji jest taka sama jak poprzednio to jej warunki zostały nieco zmodyfikowane tak. Teraz premię dostajesz już nie tylko za płatności kartą ale również za aktywny udział w promocji.

Dla kogo „Zarabiaj z eKontem mobilnym”?

Tutaj zaskoczenia nie ma. Tak jak w każdej kolejnej promocji mBanku skierowana jest ona do nowych klientów banku. Regulamin nowego klienta rozumie się jako:

klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym.

Niestety regulamin jest tak sformułowany, że pojawią się tu wątpliwości czy z promocji mogą skorzystać osoby, które miały już kiedyś konto w mBanku. Postaramy się dla was to wyjaśnić z Bankiem w najbliższym czasie.

Aktualizacja: Osoby, które kiedyś posiadały już konto w mBanku nie mogą wziąć udziału w promocji. Taka jest odpowiedź banku w tej sprawie.

Jak zdobyć 300 zł premii za eKonto mobilne?

W tej edycji promocji premia podzielona jest na 3 części:

  1. 10 zł za aktywację dostępu mobilnego

Pierwszą premię, w wysokości 10 zł, otrzymamy za aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej. Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych od momentu spełnienia warunku.

UWAGA: Mamy na to tylko 24 godziny od otwarcia rachunku w systemie bankowym.

2.  2% moneybacku

Druga premia to moneyback. Zwrot za płatności bezgotówkowe kartą i aplikacją BLIK w wysokości 2 % wykonanych transakcji. Możemy w ten sposób zdobyć maksymalnie 50 zł miesięcznie, przez 5 miesięcy. Pierwszym miesiącem za który nastąpi zwrot będzie miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy. Bank wypłaca nam zwrot najpóźniej do końca miesiąca.

Aby otrzymać konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • dokonanie i rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 250 zł (transakcje nie mogą zostać anulowane)
  • zapewnienie w danym miesiącu jednorazowego wpływu na rachunek w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł
  • zapewnienie w danym miesiącu przynajmniej jednorazowego zalogowania się do aplikacji mobilnej

3.  40 zł za aktywne korzystanie

Ostatnia premia w wysokości 40 zł zostanie przyznana osobom, które spełniły warunki 1 i 2 premii w każdym z miesięcy kalendarzowych w okresie trwania promocji. Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił wszystkie warunki.

Promocja trwa od 1.07 do 31.08.2015 roku.

Możecie z niej skorzystać zakładając eKonto mobilne, lub eKonto mobilne plus.

eKonto mobilne jest całkowicie darmowe. Również za kartę do konta nie zapłacimy ani złotówki, jeśli wydamy nią 200 zł miesięcznie (co z resztą wymaga od nas promocja). W przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł.

>> Załóż eKonto mobilne

eKonto mobilne plus również może być darmowe, pod warunkiem zapewnienia wpływu na rachunek w wysokości min. 1 000 zł. W przeciwnym razie bank pobierze 5 zł opłaty miesięcznej. Opłata za kartę jest analogiczna jak w wersji zwykłej.

W wersji plus są za to bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów wszystkich sieci, natomiast w wersji zwykłej darmowe są tylko bankomaty sieci Euronet, BZ WBK oraz Planet Cash.

>> Załóż eKonto mobilne plus

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem promocji!

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach