„Zewsząd dostępne 150 zł” – a nawet 270 zł – nowa promocja BZ WBK

Bank Zachodni WBK, w swojej nowej promocji oferuje swoim klientom 150 zł za wpływ 500 zł na konto oraz zakup biletu komunikacji miejskiej lub doładowanie telefonu. Prześwietlamy tą promocje i sprawdzamy czy gdzieś jest jakiś haczyk?

Okazuje się, że jeden jest :) Niewielki bo niewielki ale jest. Ale za to promocję można połączyć z inną promocją banku i łącznie zgarnąć 270 zł za jednym razem.

Dla kogo „Zewsząd dostępne 150 zł”?

Z promocji może skorzystać każdy, kto w okresie przystąpienia do promocji, czyli w okresie 15.04 – 30.06.2015 roku, złoży wniosek o dowolne konto BZ WBK. Nie ma znaczenia w jaki sposób zostanie złożony wniosek (najwygodniej przez internet). Do konta musimy zamówić również kartę – ale o tym później.

Wystarczy, że w dniu złożenia wniosku o konto nie posiadamy innego konta prowadzonego w złotych w banku lub nie jesteśmy współposiadaczem takiego konta. Ważne jest również, aby wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, na kontakt telefoniczny oraz podać do kontaktu polski numer telefonu komórkowego.

Dzień aktywacji konta oznacza moment przystąpienia do promocji.

Dla obecnych klientów banku wystartowała bliźniacza promocja „Zewsząd dostępne 150 zł II”. Zgodnie z jej regulaminem  uczestnikiem promocji może być:

„pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest Posiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A. oraz którą Bank zakwalifikował do Promocji „Zewsząd dostępne 150 zł II”.”

Jeżeli masz już konto w BZ WBK skontaktuj się z bankiem i dowiedz się jak zostać zakwalifikowanym do promocji „Zewsząd dostępne 150 zł II”!

150 zł za wpływ na konto i kupno biletu komunikacji miejskiej

Do zgarnięcia są trzy nagrody o wartości 50 zł (łącznie 150 zł). Aby je zdobyć wystarczy w trzech kolejnych miesiącach zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 zł oraz dokonać zakupu biletu komunikacji miejskiej w aplikacji BZWBK24 lub dokonać doładowania telefonu komórkowego (przez BZWBK24 lub lekki serwis transakcyjny). Proste prawda? Dodam jeszcze, że aplikacja mobilna banku BZ WBK jest jedną z najlepszych na rynku. Mi osobiście bardzo przypadła m do gustu.

Bank zwróci nam taką kwotę, jaką wydamy na te przejazdy komunikacją miejską i doładowania telefonu. Kwoty transakcji się sumują ale maksymalnie otrzymać można obiecane 50 zł. Można zatem kupić kilka biletów i doładowań a ich kwoty na koniec miesiąca się zsumują.

Wypłata nagrody następuje do 10 dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Załóż Konto Godne Polecenia i zgarnij 150 zł

Dodatkowe 120 zł w innej, trwającej promocji!

Wszystko wskazuje na to, że powyższą promocję można połączyć z inną, równie prostą promocją banku. Jeśli przed dniem 27.03 nie posiadaliśmy konta osobistego w BZ WBK i zamiast 500 zł zapewnimy wpływ w wysokości 800 zł przez kolejne 3 miesiące automatycznie załapiemy się na drugą promocję i bank dołoży nam dodatkowe 120 zł!

O promocji pisaliśmy niedawno. Wpis o niej znajduje się tutaj: BZ WBK: 120zł za konto osobiste założone przez internet.

Już teraz załóż Konto Godne Polecenia i zgarnij łącznie z obu promocji 270 zł!

Karta MasterCard Omni do konta za darmo

BZ WBK niestety za kartę wydawaną do konta osobistego pobiera miesięcznie 7 zł opłaty. Aby jedna zachęcić nowych klientów (albo nie zachęcać do zamykania karty) do sprawdzenia swojej oferty bank przygotował jeszcze jedną promocję dla nowych klientów, dzięki której będziemy zwolnieni z opłat .

Promocja „Płać mniej za Omni” mówi, że osoby, które zawrą z bankiem umowę w okresie 15.04 – 30.06.2015 roku zostaną zwolnione z opłat z kartę MasterCard Omni (również w wersji Payback) do końca 2015 roku.

Podsumowując, mamy 3 regulaminy do przeczytania ale za to do zgarnięcia 270 zł za trzy przelewy i trzy płatności aplikacją BZWBK24. Do tego w 100 % darmowe konto osobiste ze świetną aplikacją mobilną, BLIKiem oraz darmową kartą debetową do końca 2015 roku. Naprawdę warto korzystać!

Wszystkie szczegóły w Regulaminie oferty.
Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach