Znów 3% na najlepszym koncie oszczędnościowym w BGŻOptima

bgzoptima najlepsze konto oszczędnościowe

Przez najbliższe 2 miesiące, czyli do 28 lipca br., zarobimy 3% na koncie oszczędnościowym BGŻ Optima. Bank zaktualizował tabelę oprocentowania, z której wynika, że wysokość i zasady promocyjnego oprocentowania pozostają na niezmienionym, bardzo dobrym poziomie.

3%  na koncie oszczędnościowym w BGŻ Optima aż do 100 tys. złotych

Jedyna różnica w stosunku do poprzedniej tabeli oprocentowania to data końca promocyjnego oprocentowania. Oprocentowanie obowiązuje w okresie 28 maj – 28 lipiec br., na nowe środki.

Jako nowe środki rozumiemy nadwyżkę nad saldo względem dnia 27 maja 2015 roku.

Tak jak zwykle 3% obowiązuje dla kwot do 100 000 zł. Powyżej tej kwoty zarobimy już tylko 2% (do 18 czerwca br.) oraz 1,5% w terminie późniejszym.

Nie masz konta oszczędnościowego w BGŻ Optima?

W obecnej sytuacji na rynku, kiedy to oferta lokat ledwo przekracza 3%, dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest w tej chwili lokowanie swoich środków na koncie oszczędnościowym.

Ważną zaletą  w przypadku BGŻ Optima jest to, że bank pozwala na dowolną ilość wpłat/wypłat gotówki z rachunku. W momencie, kiedy ich potrzebujemy po prostu robimy przelew i nie tracimy naliczonych odsetek.

Dodatkowym atutem jest również to, że zakładając konto oszczędnościowe BGŻ Optima dostajesz możliwość założenia produkty tylko dla nowych klientów o nazwie  Lokata Bezkarna. To jeden z ostatnich depozytów na rynku, który daje aż 3,2% w skali roku przez 3 miesiące – i to dla kwoty od 1 do 20 tys. złotych. Lokatę Bezkarną możemy również zerwać w dowolnym momencie bez utraty odsetek!

>> Załóż najlepsze konto oszczędnościowe na 3% + Lokatę Bezkarną na 3,2%

Więcej o koncie oszczędnościowym i lokatach dostępnych w BGŻ Optima pisaliśmy już wcześniej w naszych wpisach np. Najlepsze konto oszczędnościowe? 3% w BGŻ Optima

Koniecznie nadróbcie zaległości i załóżcie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima. To według nas takie konto niezbędnik w portfelu każdego okazjo-biorcy!

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach