O nas

Na co dzień jesteśmy zwykłymi ludźmi, na etacie w korporacjach, z rodziną na utrzymaniu i kredytami do spłacenia. Jak każdy z was mamy swoje obowiązki (praca, rodzina, dom). Natomiast w wolnym czasie hobbystycznie szukamy i korzystamy ze wszelkich rodzajów promocji, które w efekcie końcowym przekładają się na realny zysk.

Od 2011 roku skupiliśmy się na promocjach bankowych. W związku z tym, że korzystać z usług bankowych musi każdy. Dodatkowo z zewsząd zasypywani jesteśmy reklamami produktów bankowych, telefonami z banków z najróżniejszymi ofertami. Dlaczego więc np. nie płacić za zakupy kartą banku, który oferuje zwrot części kwoty zapłaconej za zakupy czy też inną formę wynagrodzenia za tzw. aktywność (np. w postaci tabletu)? Dlaczego nie korzystać z konta osobistego, które zwraca w postaci premii część wydatków jakie ponosimy np. z tytułu opłacanych rachunków za media?

Przez dłuższy czas korzystaliśmy z tych promocji w zaciszu domowym, jednak z upływem czasu udało nam się zarazić korzystaniem z promocji bankowych kolegów z pracy i znajomych co spowodowało coraz większe zapotrzebowanie na miejsce w sieci, w którym moglibyśmy dzielić się informacjami o różnych promocjach i gdzie moglibyśmy wymieniać się swoimi doświadczeniami.

W związku z tym postanowiliśmy stworzyć blog tematyczny, na którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu promocji z jeszcze szerszym gronem osób – publicznie. Skoro dana promocja jest już przez nas prześwietlona i często też sprawdzona osobiście to dlaczego nie podzielić się nią z innymi osobami? Mamy już swoje doświadczenia na tym polu i możemy podzielić się z innymi – początkującymi w tej dziedzinie swoimi spostrzeżeniami na temat danej (często zawiłej) promocji. Tym bardziej, że zrozumienie regulaminów tych zawiłych i skomplikowanych promocji może okazać się nie do przeskoczenia dla zwykłego zjadacza chleba.

Chcielibyśmy jednak podkreślić, iż opisane oferty to nic innego jak tylko i wyłącznie informacja o promocji oraz osobiste zdanie autora z nią związane. Zastrzegamy, iż w opisie mogą zdarzyć się błędy czy też pomyłki, a skorzystanie z omawianych ofert musi być zawsze Waszą świadomą decyzją. Pamiętajcie, iż nasze porady nie zwalniają Was z obowiązku samodzielnego przeczytania regulaminów danych ofert oraz wszelkich innych dokumentów, które akceptujecie korzystając z promocji.

Wszystkie przedstawione oferty są ofertami firm zewnętrznych. Nie ponosimy zatem żadnej odpowiedzialności za działanie tych firm oraz aktualność omawianych ofert w chwili skorzystania z niej.

 

 

Powodzenia i życzymy udanych łowów!

Zespół   promocje bankowe

Prześwietlamy najlepsze promocje bankowe, konta i lokaty bankowe.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi okazjami!