Kupony Allegro 20 zł za uruchomienie usługi PayU Express

kupony allegro, 20 zł na zakupy od allegro

Kolejny raz powróciły kuponu Allegro. Pojawiła się bowiem nowa promocja PayU, w której w łatwy sposób możemy  dostać bonus czyli kody na kupony rabatowe o wartości 20 zł na zakupy na Allegro. Cała akcja polega na dodaniu swojej karty lub kart płatniczych do nowoutworzonego konta.

Promocja „Uruchom PEX w koncie PayU” przeznaczona jest dla osób, które w okresie trwania promocji (3 – 14.02.2016):

  1. założą Konto PayU,
  2. zapamiętają dane swojej karty płatniczej (opcja „Dodaj kartę” w zakładce „Metody płatności”) lub przystąpiły do usługi PayU Express lub mTransfer Mobilny (opcja „Dodaj konto” w zakładce „Metody płatności”),
  3. wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od PayU,
  4. zaakceptują regulamin promocji.

UWAGA: Karta dodana do konta musi być pierwszy raz zapamiętana w PayU i nie może być kartą wirtualną lub prepaid.

Sporo tego prawda? Najprościej będzie więc przystąpić do promocji ze specjalnie dedykowanej podstrony PayU Express.

Bonus w postaci kodu na kupon rabatowy zostanie przyznany w ciągu 3 dni od spełnienia warunków, i zostanie wysłany na adres e-mail podany przy rejestracji. Kupon może być wykorzystany na zakupy Allegro w terminie do 28.02.2016 przy kwocie minimum 50 zł.

Według regulaminu:

Uczestnik może uzyskać więcej niż jeden Kupon, o ile wielokrotnie spełni warunki w §3 Regulaminu. Kupony nie podlegają jednak sumowaniu w ramach jednej Transakcji, nie podlegają wymianie na środki pieniężne, ani nie mogą być wykorzystywane częściami.

Oznacza to, że każda dodana do konta karta (spełniająca podane wcześniej warunki) oznacza jeden kod na kupon. Jeśli więc macie więcej kart niezapamiętanych do tej pory w PayU, to możecie odebrać więcej niż 1 kod.

Szczegóły promocji w regulaminie.