Allegro – darmowa wysyłka z kartami VISA

Kupuj taniej z aplikacją mobilną Allegro

Płać kartą VISA i oszczędzaj na wysyłce do 25 zł

Komunikat prasowy:

„Od 27 października do 16 listopada użytkownicy mobilnej aplikacji Allegro mogą skorzystać z promocji, dzięki której dostawa zamówienia będzie za darmo. Waruniem skorzystania z promocji będzie używanie najnowszej wersji aplikacji Allegro na platformy mobilne. Użytkownik będzie mógł skorzystać z promocji od razu zamawiając produkty przez aplikację – do jego konta w aplikacji zostanie automatycznie przyznany kupon na darmową dostawę o wartości do 25 zł. Użytkownicy opłacający zakupy kartą Visa poprzez konto w PayU, otrzymają kupon w formie zwrotu do 25 zł na rachunek karty, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dokonania transakcji poprzez aplikację mobilną Allegro. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji maksymalnie 20 razy.

„Poprzez promocję staramy się zachęcić użytkowników naszego serwisu do dokonywania zakupów z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Allegro i przekonać ich, że płatność kartą Visa z poziomu urządzenia mobilnego jest równie wygodna i szybka, jak w wypadku opłacania kartą transakcji online dokonywanej poprzez komputer lub laptop” – komentuje Patryk Bukowiecki, szef działu mobilnego w Allegro.”

Więcej informacji znajduję się w załączonym materiale i na stronie https://kupony.allegro.pl/visa

jak zdobyć
kupon rabatowy?

Pobierz lub zaktualizuj aplikację mobilną Allegro. Gdy będziesz kupować dowolny przedmiot, kupon na wysyłkę do 25 zł pojawi się automatycznie podczas płatności za zakupy kartą VISA.

jak wykorzystać
kupon rabatowy?

Zrób zakup w aplikacji mobilnej Allegro za dowolną kwotę (min. 1 zł). Pamiętaj, aby wybrać ofertę z opcją Kup Teraz. Zapłać kartą VISA (wybierając opcję płatność w aplikacji lub Konto PayU) i obniż koszt wysyłki o maksymalnie 25 zł, zaznaczając kupon rabatowy.