Bilonowo.pl – kody, kupony rabatowe oraz cashback za zakupy.

Bilonowo.pl - kupony, kody rabatowe i cashback
Bilonowo.pl – kupony, kody rabatowe i cashback

Kupuj w tysiącach sklepów z kodami i kuponami rabatowymi, zarabiaj i zyskuj z cashbackiem.

 

W sieci pojawił się nowy serwis Bilonowo.pl. Postanowiłem przyjrzeć się tej stronie ponieważ podobnych witryn z kuponami rabatowymi do sklepów jest sporo. Czy warto zawracać sobie nimi głowę?

Strona kusi hasłami:

„KUPONY, RABATY I CASHBACK”;

„Pomagamy Wam zarabiać na robieniu zakupów”

„Przeglądaj setki sklepów, rabatów oraz ofert cashback i kupuj produkty w najlepszych cenach!”

 

Ale tak naprawę co to jest ten caschback przy zakupach?

Serwisy internetowe pośredniczące w zakupach posiadają w swojej bazie setki sklepów, w których możesz robić zakupy. Każdy sklep określił jaką prowizję udzieli serwisowi i na jakie produkty. Cashback jest wtedy gdy część tej prowizji serwis internetowy odda Tobie za to że zrobiłeś zakup za jego pośrednictwem.  Proste, prawda?

W jaki sposób to działa na Bilonowo.pl?

Jeżeli dokonasz zakupu po kilku godzinach na Twoim koncie pojawi się zarejestrowana transakcja z pokazanym przyznanym za nią cashbackiem. Gdy cashback trafi na Twoje konto w Bilonowo.pl będziesz mógł go wypłacić za swoje konto bankowe lub PayPal. Czas przyznania cashback trwa od kilku godzin nawet do dwóch miesięcy. Wynika to z rodzaju kupowanego towaru oraz czasu jaki masz na jego ewentualny zwrot do sklepu.

Autorzy utrzymują, że korzystanie ze strony jest darmowe. W samouczku znajduje się cała instrukcja jak korzystać z portalu.

 

Oprócz ofert cashback na stronie dostępne są również kupony rabatowe, które uprawniają cię do zniżki podczas zakupów lub darmowej dostawy. Kupony łączą się z cashbackiem z tej samej oferty. Dzięki temu można zyskać jeszcze więcej.

Trzeba jednak pamiętać, żeby nie używać kuponów z jednej oferty z cashbackiem z innej, gdyż wtedy możesz nie otrzymać cashbacku.

Reasumując strona godna przynajmniej śledzenia jej rozwoju i nowych ofert. Formalności przy założeniu konta ograniczone są do minimum (podanie imienia i  nazwiska, emaila oraz ustalenie hasła).

Załóż konto w Bilonowo.pl już teraz!