Darmowe bilety do kina za korzystanie z BLIK w Millennium

Darmowe bilety do kinaW banku Millennium ruszyła akcja promująca system płatności BLIK. Dla swoich klientów posiadających konto osobiste lub kartę kredytową bank przygotował do rozdania 3000 biletów do kina Cinema City.

Jeśli nie wiesz co to takiego ten cały BLIK zapraszam do naszego niezbędnika. Znajdziesz tam obszerny opis działania polskiego systemu płatności mobilnych BLIK.

Warunki promocji są stosunkowo łatwe do spełnienia. Aby otrzymać dwa darmowe bilety do kina wystarczy wykonać 10 transakcji BLIKiem. Mogą to być płatności w sklepie oraz wypłaty z bankomatu. Także szybciutko musicie zainstalować aplikację mobilną banku, dostępną na telefony z systemem Android oraz iOS i do dzieła!

Przy okazji warto wspomnieć do końca sierpnia 2015 roku możliwa jest darmowa wypłata gotówki dla posiadaczy kont osobistych jak i z karty kredytowej Millennium za pomocą BLIKa (w drugim przypadku również z zachowaniem okresu bezodstekowego).

Nagrodę (darmowe bilety do kina) otrzyma 1500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Promocją objęte są transakcje BLIK wykonane od 8 maja do 30 czerwca 2015 roku lub do wyczerpania puli kodów.

Po zakończeniu promocji lub po wyczerpaniu się puli biletów, 1 500 pierwszych uczestników, którzy spełnili warunki promocji otrzymają SMS-a na telefon, zawierający 2 kody uprawniające do wymiany na 2 darmowe bilety do kina.
Kody ważne są do 31 października. Na bilety możemy je wymienić w kasie jednego z kin Cinema City.

Kody wymienialne są tylko na bilety na dowolny seans 2D, z wyłączeniem pokazów specjalnych, przedpremierowych, na zaproszenie, maratonów, eventów specjalnych, filmów IMAX i filmów w salach VIP. Zachowają one swoją ważność do 31 października 2015 roku.

Regulamin i lista kin biorących udział w akcji dostępny jest tutaj.

Polub stronę UWAGAokazja.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach