Dzień Darmowego Jedzenia od Pyszne.pl

pyszne.pl dzień darmowego jedzenia

Już w najbliższą sobotę tj. 31 stycznia 2015 portal Pyszne.pl, organizator akcji Dzień Darmowego Jedzenia, zaprasza po odbiór kuponów na jedzenie o wartości 25 zł.

Warunki promocji są proste: pierwsze 10 000 osób, które 31 stycznia 2015 r., po godzinie 15.00, złożą zamówienie na stronie internetowej Pyszne.pl lub poprzez aplikację mobilną portalu z użyciem kodu „DARMO” uzyska 25 zł zniżki.

Najważniejsze warunki promocji:

Kupon ma wartości 25 PLN i ważny jest tylko w Dniu Darmowego Jedzenia na Pyszne.pl, 31.01.2015 od godziny 15.00 do wyczerpania puli 10.000 kuponów, tzn. zamówienie należy złożyć w dniu 31.01.

Brak minimalnej wartości zamówienia. W razie gdy zamówienie będzie niższe niż wartość kuponu (25 PLN), różnica nie zostaje zwrócona pomiędzy wartością kuponu a wartością zamówienia i niewykorzystana wartość kuponu przepada. Jeśli całkowita wartość zamówienia będzie wyższa od kuponu, należy opłacić różnicę za pomocą płatności online.

Tylko jeden kupon na jedno gospodarstwo domowe. Kupon nie łączy się z innymi promocjami i nie podlega wymianie na gotówkę.
Więcej na stronie promocji.

Pełny regulamin Akcji promocyjnej „Dzień Darmowego Jedzenia” dostępny jest tutaj.