Odbierz bilety do kina od PKO BP

bilety do kina od pko bp

Po ciągle aktualnej promocji 50 zł za założenie konta w PKO BP tym razem do zgarnięcia są podwójne bilety do kina. Promocja przeznaczona jest do obecnych klientów banku, którzy posiadają jedną z kart kredytowych MasterCard.

 Odbierz bilety do kina za transakcje kartą kredytową

Zasady promocji „Odbierz bilet do kina” są bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie dokonać minimum 3 operacji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 50 zł każda (lub równowartość w walucie obcej). Ważne, aby operacje dokonać jedną z wymienionych poniżej kart kredytowych MasterCard banku PKO BP: PKO MasterCard Electronic (błękitna), PKO MasterCard Standard (srebrna), partnerska karta MasterCard  PKO VITAY (srebrna), partnerska karta MasterCard PKO VITAY (złota), karta PKO MasterCard Gold (złota), PKO MasterCard Platinum (platynowa).

Mamy na to czas maksymalnie do końca trwania promocji, czyli 12.02. Nagroda w postaci podwójnego zaproszenia do kin Cinema City (o wartości 60 zł) zostanie wysłana SMSem na numer podany podczas rejestracji na stronie pormocji w terminie do 20 dni od dnia spełnienia warunków. Warto dodać, że bank dodatkowo dorzuca do nagrody pieniądze przeznaczone na podatek (który płaci za nas).

Do zdobycia jest 4000 nagród

Liczba nagród wynosi 4000 par biletów dlatego z wykonaniem transakcji kartą warto się pośpieszyć! Promocja wg nas jest całkiem przyjemna bo od posiadaczy aktywnych kart kredytowych nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów a nagroda w postaći biletów warta jest aż 60 zł.

Szczegóły promocji dostępne w regulminie.