Wielka loteria bezgotówkowa. Płać kartą i wygrywaj!

wielka loteria bezgotowkowa

18 października 2016 roku wystartowała Wielka Loteria Bezgotówkowa! Patronat nad nią objęły Ministerstwo Finansów oraz Ministerstwo Rozwoju. W zamian za płatności kartą dowolnego banku można wygrać samochody BMW i3, telefony Samsung Galaxy S7 lub jeden z biletów do Multikina. Wystarczy tylko zgłosić swój paragon opłacony kartą płatniczą Visa lub Mastercard (również Maestro).

Jak zgłosić swój udział w Wielkiej loterii bezgotówkowej?

Zasady udziału loterii są bardzo proste. Wystarczy w okresie od 18.10.2016 do 24.11.2016 roku dokonać dowolnych zakupów w punkcie handlowo-usługowym na terenie Polski lub w internecie i zapłacić za nie kartą MasterCard (w tym Maestro) lub Visa. Oprócz tego płatność kartą musimy zarejestrować na stronie loterii – na zakupybezgotowki.pl oraz zachować oryginał potwierdzenia z terminala (ewentualnie potwierdzenie transakcji z bankowości internetowej).

Nie musimy dzielić zakupów na małe transakcje ponieważ w celu zminimalizowania problemu „generowania” zbyt dużej ilości transakcji organizator loterii wymyślił prosty sposób zwiększania swoich szans: za każde wydanie 10 zł otrzymujemy kolejny los (oprócz losu startowego za samą transakcję). Jeśli więc wydamy nieco ponad 10 zł, to automatycznie uzyskujemy dwa losy. Jeśli ponad 20 zł – trzy. I tak dalej.

Uwaga bo nie wszystkie zakupy są objęte udziałem w promocji. Do sumy zakupów nie możemy wliczać produktów objętych zakazem reklamy, dokładniej:

Transakcja […] nie może dotyczyć zakupu produktów takich, jak: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także podlegające refundacji ze środków publicznych: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne. Jeśli Transakcja dotyczyła zakupu jakichkolwiek ww. produktów, to Uczestnik powinien podać w formularzu zgłoszeniowym kwotę Transakcji bez uwzględnienia wartości tych produktów.

Wielka loteria bezgotówkowa –  losowanie nagród i powiadomienie o wygranej

Losowanie nagród głównych (5 samochodów BMW i3) odbywać się będzie raz w tygodniu, w każdy piątek. Losowanie nagród II stopnia (35 telefonów Samsung Galaxy S7) odbywać się będzie codziennie, tak samo jak nagród III stopnia (350 biletów do kina) – przy czym tych ostatnich losowanych będzie po 10 dziennie.

O wygranej organizator będzie próbował poinformować nas telefonicznie, a jeśli się to nie uda – napisze SMSa. Warto również dodać, że do nagród zostanie ufundowany podatek, przez co my sami do nagród nie dołożymy ani grosza. Każdą z nagród (I, II i III stopnia) zgarnąć możemy maksymalnie 1 raz.

Wszystkie szczegóły w regulaminie loterii. Wszystkim płacącym kartą życzymy powodzenia!